Author Topic: Graupner Thunderbolt  (Read 4516 times)

Offline mibuone

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 64
Graupner Thunderbolt
« on: October 07, 2009, 01:18:56 PM »
Evo jos jedan model koji mi je skratio proteklih nekoliko dana. Kod kolege Enesa sam kupio veoma povoljno dva modela od Graupnera i ovom prilikom hocu da mu se zahvalim na brzoj isporuci i nenaplacenoj dostavi skoro do kucne adrese,  (res) Enes. Dobro, evo jedan je sklopljen Thunderbolt, motor koji se dobije u kitu Multiplex permax 400 sam zamijenio sa Tower pro 2408 i "morao" sam napraviti ruder jer mi je model bez toga nekako  mmmm , evo par fotki|:

Offline enes

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 572
    • www.rcmodeli.hostzi.com
Re: Graupner Thunderbolt
« Reply #1 on: October 07, 2009, 02:24:57 PM »
Milovane druze drago mi je da je sve ok!!Kao 1 super si covek i dobar kolega hvala tebi na strpljenju!!Zelim ti da zajedno letimo do 100 pa kasnije kako bude..  ;D

Offline mibuone

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 64
Re: Graupner Thunderbolt
« Reply #2 on: October 07, 2009, 02:33:48 PM »
Hvala Enese pa da sto prije  ()-() . Pozdrav.

Offline enes

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 572
    • www.rcmodeli.hostzi.com
Re: Graupner Thunderbolt
« Reply #3 on: October 07, 2009, 02:40:26 PM »
Al samo da je hladno ali bas hladno volim kad pocne da place na stolu... ;D ;D

Offline vesna

  • Newbie
  • *
  • Posts: 16
Re: Graupner Thunderbolt
« Reply #4 on: October 07, 2009, 08:47:22 PM »
Impresivno,svaka cast. :)aplauz

Offline enes

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 572
    • www.rcmodeli.hostzi.com
Re: Graupner Thunderbolt
« Reply #5 on: October 09, 2009, 08:28:10 PM »
Jel thuner grmijo herceg-novim???nadam se da dolje vrijeme dobro ovde kisa pada a kako kazu bit ce i snijega...

Offline mibuone

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 64
Re: Graupner Thunderbolt
« Reply #6 on: October 09, 2009, 08:40:46 PM »
Jeste, evo ga leti kao pravi, malo je nervozan jer je mali i ponistio sam ga vec nekoliko puta da je bio totalno :pop: ali pistolj za vruce ljepilo je zakon, za par minuta je opet spreman, ono sto se zguzva ili nedostaje otkinem od onog viska materijala od pakovanja iz kita tako da mi ovaj model izgleda vise "neunistiv" nego po tom pitanju cuveni easy star. Sad sam mu na komandu horinzotalca montirao ziroskop iz jednog helica i bas je dobra fora, narucio sam jos jedan ziroskop da stavim na vertikalac pa da vidim sta ce onda biti. Pozdrav.

Offline enes

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 572
    • www.rcmodeli.hostzi.com
Re: Graupner Thunderbolt
« Reply #7 on: October 09, 2009, 08:57:44 PM »
Svaka cast samo napred i lijepo se provedi dok ovo vrijeme dobro ovde bas nemamo srece!Cekam snijeg pa sa skijama ko prosle godine bit ce zanimljivo    ;D puno pozdrava..