RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Sebart Angel S Evo 50E

<< < (2/6) > >>

mirce:
Svaka čast, želim ti mnogo lepih letova i uživancije sa novom spravom...

Pozdrav

Mirče

marko:
Nije moj stil, ali lepo avionce Magic.
Nego, u petak sam i ja bio na nasipu, mogli smo da se izakcijamo pa da letimo zajedno.
Ja sam uvek slobodan.

zajo:
SEBART---SEBART''''SEBART...Samo mi to vrti u glavi.Nonstop visim na njgov sait kako dete pred slatkarnicu.Imao sam prilici da vidim jedanu sebart katana 30E kako izgleda i leti i zaljubio sam se instentno.Vidim da ima dosta iz ove firme na forum i bas mi e drago.Neverojatno je kako izgleda ovaj i ostali sebartari.Reci mi iz prve ruke molim te dali je stvarno tako dobar kako sto mislim,mislim:da je stvarno visoke klase model te,vrh.
poz.

magic:
Model je stvarno jako, jako dobar. Strasno mekano deluje u vazduhu, upravo onokao kako jedan pravi F3A i treba da bude. Napravio sam do sad samo 6 letova, od toga prva 4 samo za upoznavanje. Nadam se da cu naredni vikend poceti polako da ga shvatam, gde kako i koliko vuce u kojim manevrima. Idelano je kada je model neutralan, no neke stvari se ispravljaju tezistem neke miksovanjima na stanici. Ono sto me je do sada definitivno odusevilo ja da sam sa modelom na sletanju mogao bez problema da pogodim zemljani put ne siri od pola metra!

Ovaj vikend cu poneti i Element i Angel na aerodrom pa cu probati da ih uporedim u direktnom "okrsaju"  :jaki:.

poz

marko:
Magic ne bih ti preporucivao nikakvo miksovanje eleroni ruder ili tako nesto.
Bolje ti je da to kompenzujes tako sto ces unaprediti svoju tehniku letenja.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version