RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Getting in 3d with- PA Addiction Stenkovec

<< < (3/13) > >>

zajo:
Hvala svima na prelepim recima.Ovo je video snimeno prie nekoliko meseci i bilo je jos puno letenja od tada,tako da sada bi trebalo jos bolje da letim a i osecam se sigurnie.Mesto je Stenkovec-sportski aerodrom na 20minuta centru grada gde redovno dolazim godinama.Kako ovi sa valikim avionima nisu bas aktivni pista je vecinu vremena skroz prazna,ali i modelari nigde nema tako da sam prilicno usamljen :-\.Ovo le Lazo'v addiction ko je Ivan-Glider polomio pa su mi ga uvalili.I to sopstvenim rodzacima (nene).Ne ozbiljno-najbolja investicija ikad.Uz pomoz ovog modela sam usao u 3d akrobacie,za 2 maseca letio je vise nago ostali modeli koje imam godinu dana.Leteo na svakoraznim livadama,fudbalski terenima, bio u Oxrid,Mavrovo i Bitola itn.Aj dosta tupim samo da odgovorim na Marko:Yak je leteo Saitovim motorom i impresie su neverovatne Ali....Metanol nema i zato planiram ubaciti DLE30 banzinac po tvojoj preporuci.Model bice 400g tezi i zato bice namalenim performansima ali bar bice u vazduh.
Pozdrav i hvala puno svima (res)

IVAN3D:

--- Quote from: zajo on December 28, 2009, 10:06:50 AM ---.Ovo le Lazo'v addiction ko je Ivan-Glider polomio pa su mi ga uvalili.
--- End quote ---

 mmmm
Ja koliko znam (a znam) nisam nista polomio!

Samo tako nastavi

zajo:
Izvini Glider,pokusao sam se nasaliti ali nesto sam pobrljao.Ti,Marko i svi mi na forum postavljamo standarde-osnova za 3d letenje na ovim prostorima.
Nadam se da bicemo dobar pocetak za u iduce i samo napred,jer malo smo zaostali.Preporucuem ovaj model za ljudi koi hoce da udze u ovaj stil letenja , (res)jer je veoma predvidljiv i oprasta sitne greske.Isto je odlican i za iskunii letaci kako Marko jer se moze svugde leteti i opustenie pokusati neke stvari koje sa velikom 1000e i vise modeli je teze sabrati hrabrosti.
Pozdrav svima,srecni praznici i hvala puno. ()-() (:beer:) (pijanoo) (pijemo)

IVAN3D:
Ma no frks!  ()-()

marko:
Skroz si u pravu Zajo kada kazes da je "jeftinije" vezbati na malim elektro modelima trikove.
Ja sada stvarno ne mogu da se vracam na male modele (bili oni elektro ili ne), zato dosta vremena provodimna simulatoru.

Nego Nedane, stavljaj neku benzinjaru na Yaka-a, pa da vidis sta je avion!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version