RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Getting in 3d with- PA Addiction Stenkovec

<< < (6/13) > >>

marko:
Pored Dr. Laze, ovaj forim sada ima jos jednog doktora, Dr. Nedana. lol

Stvarno razvaljujes tog Precision Acrobatcs-a Dr. Nedane, ala vera! (res)

Lazo:
Pa slušaj, od koga je dobio taj avion, nije ni čudo. Zarazno je to. :big smile

 (pijemo)

zajo:

--- Quote from: Lazo on May 19, 2010, 05:36:41 PM ---Pa slušaj, od koga je dobio taj avion, nije ni čudo. Zarazno je to. :big smile

 (pijemo)

--- End quote ---
Izgleda da sa model je doslo i Lazovo vosegodisnjo iskustvo u isti paket :)aplauz.Pa VEOMA jeftino sam prosao u taj slucaj ;namig.
Svodza mi se ovaj topic jer se fino vidi razlika u letenje od prvi video pa do zadnji.
Idemo dalje  (<--)

zajo:

--- Quote from: marko on May 19, 2010, 04:30:39 PM ---Stvarno razvaljujes tog Precision Acrobatcs-a Dr. Nedane, ala vera! (res)

--- End quote ---
Hvala Marko stvarno sam zadovoljan do gde sam dogurao sa ADDIC..Ali necu biti zadovoljan sa time.Treba mi 3D giant i bicu zadovoljan sa sobom totalno.Ali nikako da prkne bre taj yak,ziva nesreca.Nago kada ces ti za neki 3D elektro?? Iz firme PA ja bi preporucio.
I pitanje za svima:Dali je neko prepoznao bend koi svira tu i na prvi vidoe??Hajde bre neko mora da zna(Lazo?).

ak:

--- Quote from: zajo on May 25, 2010, 02:00:55 PM ---Dali je neko prepoznao bend koi svira tu i na prvi vidoe??

--- End quote ---
Lebac i so ;) Ova druga mi je jedna od njihovih favorita.
Nesto ti nije uredu link na myspace.
Lepo prze gitare. Sviras ritam? Koja gitara je u pitanju? Neki masni humbuckeri u svakom slucaju :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version