RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Getting in 3d with- PA Addiction Stenkovec

<< < (10/13) > >>

zajo:
То је напуштени хангар,нисмо смели да будемо тамо мало провалили у нутра. Јесте широка али по прилично тесна. Ако успем да наџем салу за бесплатно на 40 минута неколико пута недељно одма би узео модел као на Никола али тешко :(
Хвала (pijemo)видимо се ()-()

zajo:
Ево га видое специално за Форум 8)

Значи главна нова фора види се у 1.00
То су снепове из HI ALPHA хариера или из вертикалу. Излази се у обрнути правац и положба:ако смо били на леџа,излазимо прави и обрнуто.
Ондак на 2.00 види се иста акробација али у harier rollse.Зазнуто је мајкеми.Тешко је ис хариер ролсе преминути у вертикалу и ондак треба погодити прав моменат за снеп јер како видите нече да изаџе прав.Убодем га 30-40%.Други покушај је нешто бољи.
У 3.40 види се подобрени заокрети у xerirer-u користечи rudder за заокрет а елероне иду обрнуто ") .Кад треба урадити заокрет у десно-елерон импут дајем у лево,мало неприродно мада могуче да је ово познато едриличарима. И није баш тако едноставно како звучи :-\
Е ондак у 4.10 ...незнам како се зове акробација али стварно сам поносан што сам успео убодети.Значи слично на Torque али није то,јер модел се неокрече из момент елисе него успомоч елероне макс у лево. Може да се уџе у арибацију из хариер ролсе и да се изаџе у исти у било коме правцу како што демонстришем касније. Забавно ВЕОМА забавно  :superman:
Убацио сам неки бре ефект на звук назнам како ") неки ехо али мрзи ме да га мењам.
И то је то момци,надам се да ово занима 3D љубитела па слободно комантишита,питајте .....
 (pijemo)
 :rock

kremic:
 (res)
Bravo Zajo, balkanski 3D mega care !
Please, reci mi koji set setup imas na Addiction-u?

Pozdrav,
Krema

IVAN3D:
A ja mislio da ja znam da letim ....

 (res)

marko:
Znam ja koji je setup:
Mislim da su servoi marke:fly low or go home, a motor i kontroler marke:fly it like you stole it!  lol


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version