RC MODELI AVIONA - SUS > TRENAŽNI MODELI

RC Combat

<< < (4/35) > >>

enes:
Mi u klubu to letimo vec par godina. Priznajem da je zanimljiva tema. Mi smo koristili sve po principu kako se ko snadje. Vecina nas je koristila multiplexovog Foxa u kojeg su ugradjene elektro komponente. ( taj model je najbolji za to jer je napravljen od elapora i usped naleta na propeler ili slicnim udarima nista ne biva) a ako se sta slomi zalepi se lepkom. Za oko 50-80 € ima se gotov model. Tako da ove koji se brino a sta ako se polomi mislim da je ovo sasvim prihvatljivo resenje.

ak:
Enese, mala ispravka, Multiplex Fox je od EPP-a.

Yu-men:
 ;namig

Ja sam za  :mhm

samo treba odrediti model koji se lako pravi i krpi, kako bi mogli i noviji modelari sa manje iskustva o izgradnji da ucestvuju u borbi.

Svi da naprave zimus po jedno desetak modela, pa da vidimo kad dodje leto "cija baba, crnu vunu prede".  :jaki:

pozdrav

englez:


 (:sok:) (:sok:)

enes:

--- Quote from: ak on February 08, 2010, 01:04:27 PM ---Enese, mala ispravka, Multiplex Fox je od EPP-a.


--- End quote ---
Elapor kao i svi multiplexovi modeli! Mada Elapor,solidpor,hypodur,epp... sve je to skoro isto bitno da je zilavo,i da se sa super lepkom i aktivatorom lepi za manje od 15 sek.. Sa epp materijalima rade kineske firme! dok multiplex ima svoj patent i zove se elapor. Graupner ima solidpor, Hype i kyosho imaju hypodur.....

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version