RC MODELI AVIONA - SUS > TRENAŽNI MODELI

RC Combat

<< < (11/35) > >>

Mythbuster:
EPA Combat videos, da steknemo uvid sta je u pitanju.







tibeteagle:
Da, to je to. 5 minuta zum-zum letenja. Na prvi pogled izgleda pre dinamično, ali uživo je sugirno uzbudljivije.
Odmah jedno zapažanje za sigurnost sa prvog videa.
 Dok traje kombat i neko sleti van piste, baš u poligon, ne sme da ode do modela!
Mythbuster, drago mi je da kopaš i da nalaziš dobre sadržaje. Nadam se da ćemo se videti na bojištu.  :jaki:

brainstorm:
Eto i ja se priključujem...odlučio sam da ne prodam već da završim MS Composit Swift II u combat varijanti.
Držite se, stiže Red Dart !   ;)

tibeteagle:

--- Quote ---Eto i ja se priključujem...odlučio sam da ne prodam već da završim MS Composit Swift II u combat varijanti.
Držite se, stiže Red Dart !   Wink
--- End quote ---
(thumb)


Sledeći!  (:beer:)

mirce:
Nisam negativan, samo sam vrlo realan, što se do sada (nažalost) pokazalo uvek kao tačno... Znate Laslo, treba sagledati stvari onakve kakve jesu a, ne kakve bi mi voleli da budu...

Kod jedrilica svi su imali predloge ali niko nije hteo da "zapne" da odradi...
Kod F3A predlagao sam da Magic, kao inicijator cele priče, bude ta pokretačka snaga. Ništa od toga...
Kako ste sami napisali i vi bi ste da se igrate ali, da budete "duhovna inicijativa" a, ne nosioc... Pa, ko će to da urganizuje? Jedino realno je ili neko koga zanima cela priča (vi) ili neki klub, koliko znam jedini koji funkcioniše je subotički, ako ih ovako nešto interesuje...

U svakom slučaju, treći put vam ponavljam, želim vam sve najbolje i vašoj kombat igri...

Pozdrav

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version