RC MODELI AVIONA - SUS > TRENAŽNI MODELI

RC Combat

<< < (13/35) > >>

mirce:
Adame, kad sam spominjao jedrilice mislio sam na silne prepiske oko klub klase, ili kako se već trebala zvati, od pre jedno godinu dana...
Takmičenje koje će biti u aprilu je plod klubskog rada, kluba sa dugom tradicijom organizovanja ovakvih manifestacija. Ne ulazim sad ko je u klubu koliko doprineo od pojedinaca, niti to znam, ali organizator je klub...

Treba ići zdravom logikom, u klubu postoje članovi, neki se takmiče, neki učestvuju u organizaciji. Kad se klub pojavi negde, recimo u opštini, druga je priča nego kad se pojavi neki pojedinac.
Pojedinci moraju davati svoja sredstva ili nalaziti sponzore da bi nešto napravili. No to je druga tema...

Kad klub organizuje neku manifestaciju, tim ljudi je u tome. Tada se zna ili se uglavnom zna ko šta radi. Tada može svaki takmičar imati svog sudiju, jer ima dovoljno ljudi u organizaciji...

U varijantama, da se modelari okupe pa lete ili prave kombat ili bilo šta, treba biti svestan šta su mogućnosti...
Isključivo sam o tome govorio. Zato je Lazin predlog dobar jer nema komplikacije oko pravila i jednostavan je za primenu a, mogu učestvovati raznorazni modeli...

Prepisivanja propozicija takmičenja iz drugih zemalja, sigurnio nije loše, može da bude neka startna osnova, ali je to verovatno primereno tim savezima i njihovim mogućnostima.

E sad, malo napregnite vijuge, pa se setite pre godinu i po - dve, ko je bio da se modelari učlane u klubove, kakav je bio odziv i šta je bilo na kraju...

Najbolje je napisao Dejan, treba pljunuti u šake i RADITI...

I još nešto gosn Eagle, sve šta ste napisali na moje replaye u najmanju ruku nije u redu. Iskreno i u najboljoj nameri sam dao svoje mišljenje i ako još jednom pažljivo pročitate nema nikakvih aluzija ili želja da kombat ne uspe...
Ne vidim razlog takvom tonu i takvim komentarima...
Najlakše je stajati sa strane i pisati samo o stiroporu... Čim ste se upustili u nešto novo, i ako slučajno neko ima nešto da predloži ili da prokomentariše, odmah ste se našli prozvani...
Ja se Vama nisam lično obraćao pa, bih Vas molio da povedete računa šta i kako pišete... Nema razlog da od prijatelja pravite ne prijatelje...

Decenije provedene u ovom hobiju, skupovi koje sam pravio i sve ono što možete na mom sajtu i ovom forumu pročitati o tome šta sam sve radio, gde sam bio, s'kim se družio i šta u zadnje vreme pravim od modela, daju mi za pravo da dam svoju najdobronamerniju sugestiju...
Svakako će te Vi uraditi kako mislite da je najbolje, ali setite se Dejana pa, "pljunite u šake" i nešto uradite. "Duhovnih vodja" imamo i više nego što nam treba...

Pozdrav






tibeteagle:
Nisam Adam.
Sve što ste napisali svi već znamo i ništa novoga nema. Za ostalo nemam komentara, jer je ceo tekst neupotrebljiv na ovom topiku. A i kategorija livada je već puna ovakvih proza i bajki  :(
Ako imate hrabrosti, polete ćete pravi kombat model. Ali se prvo edukujte sa izvanrednim sadržajima za mene pravim članovima ove zajednice. Yu-men trenutno radi bolesten u krevetu za sve RC modelare u Srbiji, a vi hoćete da zadajete neke "pametne" lekcije. Jedna Yu-menova prevedena reč sa nemačkog, na ovo forumu vredi kao 10 strana vaših napisanih proza.
Dajte već za ovu temo kao vaš prilog barem jedan KLIK kao link. Stavrno nije teško.


Zoom Zoom:
http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?t=18841


Pravila brace Slovenaca   (<--)   ()-()

tibeteagle:
Hvala Zoo Zoom. Prebacio sam link u  RC kombat pravila.  (thumb)

mirce:
Nisam se ni obraćao vama već Adamu, nema potrebe da se ubacujete gde ne treba...

Posle par ovih natpisa potpuno mi je jasno zašto ste tako "popularni" kod subotičkih modelara i u njihovom klubu.

Od mene svakako imate KLIK...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version