RC MODELI AVIONA - SUS > TRENAŽNI MODELI

RC Combat

<< < (17/35) > >>

brainstorm:
Meni se lično ta 'full-contact' varijanta uopšte ne dopada. Ne volim da uništavam stvari ni slučajno, kamo li namerno. Ne radi se o novcu i trošku već prosto o lošem osećaju. Uglavnom ja ne bih učestvovao u tome.

Sa druge strane varijanta sa tim trakicama zvuči super, pa sad ako baš dođe do nenamernog kontakta...Bože moj preživećemo.




tibeteagle:
Petre ako sam sebe još smatraš nesigurnin za ovu igru, vežbaj i isteruj strah od ...šta ako...?
*
Po pravilniku koje se mogu pročitati na drugom topiku, kaže se da sudija ili organizator ima pravo da proveri sposobnosti pilota za koji se posumnja da nije dovoljno bezbedan za svoju okolini. Ne sa alko testom, mada i to može, već sa probnim letom.
Diskusija o ovme će još biti interesantna i kasnije će sve biti bliže i onima koji ovo smatraju teškom igrom. Pa dobro. Nije lako voziti ni F1 pa ga ipak voze.
Ko se plaši, taj puno govori kako se ovo ne može. Ali kada se proba, nije mu jasno zašto se u opšte plašio. Strahovi su samo magla u našim mozgovima. Pozovite Ghost busterse i dezinfekcija može da počne.
Ja sam ovde i bi ću da ohrabrim sa svom energijom, kako bi nas bilo što više koji smeju da lete zajedno u isto vreme u etru.
Kada se manja elektro klasa izraste, može se preći na najuzbudljiviju klasu sa 4cm3 motorima, kao ovi iz Indijane:

http://video.google.com/videoplay?docid=-599352897967796929#
U 1:55 minuti narator govori da desna palica ima funkciju za gas, a druga tri ostale funkcije.  ")

tibeteagle:
leonardofibonacci, ja ti ne mogu odgovoriti na tvoje pitanje, jer se ne bavim ničijim strahovima.
Zbog bezbednosti na pisti su stroga pravila u pravilnicima.
Pročitaj slogan ispod svakog mog posta.
Inače dobro došao i ti na vatreni topic  ;namig

Ful kontakt je došao u modu od kada su jeftini EPP liveni modeli. Veliki proizvođači penastih elektro pušera kao Graupner, Multiplex i sl. su propagirali, kako bi prodali što više modela.
Nisam protiv, ali na prvo mesto i ja stavljam secknje trake.

petar:
Pitam se samo kako si to pomislio da sam nesiguran?

Ma nisam nesiguran, nego sam bas suprotno od toga optuzen da sam mnogo bezobrazan...


PS. Ni ne ocekujem od tebe odgovor kad nemas pojima o tome sta mi se desavalo...

A pride ne ocekujem ja ni odgovor ni od onih koje podbadam jer sam siguran da odgovora nema nego da me mrze.

pozzz

tibeteagle:
I hiperaktivni piloti se mogu smatrati nesigurnim. Vidim da si stavio znake navoda na "pravio probleme", pa sam pomislo da si nesiguran.
Petre, nisam ti napisao ništa uvredljivo. Ne znam gde kada i kako letiš. Ali ako si dobar pilot i siguran na palicam, nemam nikakve primedbe za tebe.
Petre,
Napravio sam u gornjem postu razmak da vidiš da se dole napisano ne odnosi na tebe, već sam govorio uopšteno.
Svi treba da se pridržavaju pravila bezbednosti i neće biti nikakvih problema. Zato i diskutujemo da bi se shvatila važnost istih.
 ;namig

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version