RC MODELI AVIONA - SUS > TRENAŽNI MODELI

RC Combat

<< < (19/35) > >>

branek:
Eagle... bez persiranja... Već smo se upoznali na skupu u BG...

Idem na elektro varijantu pa ću i ovaj malo umanjiti... mislim i da jeste dosta sličan FUN-FLYu...

Elem, u svakom slučaju nešto od stiro materijala će se već napraviti... nemam baš mnogo vremena za neke detaljnije i komplikovanije izrade... a i mislim da neće dugo potrajati...

:)

pozdrav

tibeteagle:
Petominutna borba spermatozoida  :hehe
Ima dosta uspešnih seckanja trake



Ovaj model je postao veoma popularan preko bare. Nazvao bi ga instant modelom jer se napravi za 1 sat. Toliko je jednostavan da ne vredi o njemu govoriti. Evo njegovog bild topika, pa se uverite sami. Bez ikakvih diskusija, svako bi ga trebao imati od 7 do 107 g.  :D. Ima još video klipa sa ovim modelom kako se omladina kombatuje na fudbalskim terenima i školskim dvorištima. Ma koja pravila  (har)

 Blue Funder v2.0 Build Thread
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=363570

Dejan Dobricki:

--- Quote from: branek on February 12, 2010, 07:34:03 PM ---Eagle... bez persiranja... Već smo se upoznali na skupu u BG...


--- End quote ---

ne bih da nesto pogresno mislite ali koliko se ja secam  tibeteagle nikada nije bio na skupu u bg ispravite me ako nisam u pravu

Dejan Dobricki:
greska izvinjavam se leti vreme ko ludo pa se oduzi a pamet kratka :big smile

tibeteagle:

--- Quote ---Eagle... bez persiranja... Već smo se upoznali na skupu u BG...
--- End quote ---
Da, Branek, upoznalo si mlađe subotičke momke u BG. Neka, bi će još dana za mek...  kombat.  :D

Zimi se može leteti u sportskim halama. Na osnovu dobrog onbord video klipa i seckanje trake može da ide.
Ima seckanja trake. :mhm



Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version