RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

27% Extra 260 Hangar 9

<< < (8/13) > >>

magic:
Napravljena danas jos 3 leta i moram da priznam da sam poceo polako da se opustam sa modelom. Jos uvek ga se malo plasim (sto je dobro) ali pocinjem polako da shavtam sta to znaci terati model od 6kg. Kako mi je prelazak na vece modele trajno opredeljenje ovo ce biti jedno sjajno iskustvo i ucenje za sledec korake.

Moram da priznam da sam jako zadovoljan set up-om jer model ima neogranicenu vertikalu ali nije over power! Za sledece letenje cu verovatno prkljuciti i E-logger sa Cell Logerom tako da ce citav let biti snimljen. Toliko za sada.

poz

Danijel:
Ja sam resio da kupim prazan ovakav extra 260 pa bi hteo da ugradim motor elektro.
Da li mi mozes predloziti neku varijantu motora i ecs, gde da kupim i koliko to kosta

zajo:

--- Quote from: Danijel on January 23, 2011, 10:50:14 PM ---Ja sam resio da kupim prazan ovakav extra 260 pa bi hteo da ugradim motor elektro.
Da li mi mozes predloziti neku varijantu motora i ecs, gde da kupim i koliko to kosta

--- End quote ---
Сетап је ту, нао вај типик mmmm
Е Вељко, па ти би могао и на F3M такмичењу у Словении на пример.

Није тако тежак, шта кажеш? Што се тиче freestyla, увек можеш да пустиш омилену песму е да се зезаш.
Ја за сад немам модел за такмичење,надам се да биче.
Поздрав.

magic:

--- Quote from: Danijel on January 23, 2011, 10:50:14 PM ---Ja sam resio da kupim prazan ovakav extra 260 pa bi hteo da ugradim motor elektro.
Da li mi mozes predloziti neku varijantu motora i ecs, gde da kupim i koliko to kosta

--- End quote ---

Danijel,

ne znam koliko iskustva generalno imas sa elektro modelima pa samo predlaganje motora i ESC ne bi ti mnogo pomoglo. Isto tako ovaj model treba dosta da se prepravlja da bi se doveo na odgovarajuci standard za elektro, ne znam koliko iskustva imas po pitanju odabira svih ostalih komponent? Jedna stvar je sigurna, kompletan nije ispao malo, naprotiv!!! Imas u ovom postu sve komponente koje sam koristio i to je neki minimum ispod kojeg ne bih isao. Ovoliki model predstavlja opasnu spravu i nije se saliti sa komponentama koje se stavljaju u njega.

Ja razmisljam eventualno o prodaji kompletnog modela sa ili bez elektronike pa ako te zanima javi se.

poz

magic:
Danas napravljena 3 leta i moram da priznam da sam napokon uzivao sa modelom jer je nervoza napokon popustila. Naime, prosle godine na kraju sezone sam poleteo 3 nova modela u mesec dana i nijednom se od tada nisam dovoljno posvetio a i to malo sto sam ih leteo stalno sam nesto menjao sto nije dobro. Naravno sve mi se zburickalo u glavi i to je uticalo na kvalitet letenja. Taman odlucim da ispravim tu gresku i letim ove sezone maltene iskljucivo Wind 110 ali ne lezi vraze tamo motor odlucio da zeza i tako ja danas dovatim Extru.

E pa posto sam odlucio da je ne prodajem sada ce i ona da dobije nove servoe i probacu da je maksimalno utrimujem. Za sada obecava!

poz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version