Author Topic: gde kupiti  (Read 3028 times)

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
gde kupiti
« on: September 11, 2013, 02:42:41 PM »
Pokušavam već nekoliko dana da na sjtovima pronađem  NiMH baterije DURACELL  od 2450 mAh, ali bezuspešno. Zašto baš njih? Zato što mi fale dve da kompletiram baterije za Rx. Imam dve neotpakovane.  Ako neko zna gde da ih potražim,ili ko ih ima na stanju, zamolio bih za informaciju.   :big smile
ex pseudonijum: licider


Offline disljenko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 353
Re: gde kupiti
« Reply #2 on: September 11, 2013, 05:27:18 PM »
Pogledaj po prodavnicama gde se prodaju baterije, tamo ces sigurno naci....varijanta da narucis dve ce te vise kostati nego da kupis gotov pak na HK-u gde je 6v 2300mah oko 8$.

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: gde kupiti
« Reply #3 on: September 11, 2013, 05:33:56 PM »
Sa ebay šalju samo za Ameriku, kod nas u SM  teško ćeš naći i malo bolje alkalne baterije, trgovine su plač majke božje. Kada budem bazao po Bgd možda naletim. One u HK su vrhunske i naručiću ih, ali ovde mi stoje dve kvalitetne baterije pa rekoh da napravim jedan komplet za Rx.  :sljus
ex pseudonijum: licider

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: gde kupiti
« Reply #4 on: September 11, 2013, 06:33:58 PM »
Foto radnje bi trebalo da imaju, njih bi trebalo da imate u SM.
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: gde kupiti
« Reply #5 on: September 11, 2013, 07:49:43 PM »
Nažalost ni jedna foto radnja koja se bavi prometom foto tehnike i pribora. Za malo sitnije stvari idemo u Bgd ili NS. U Merkatoru i Ideji ima par aparata total idijota koji koštaju bar 30% više nego u Bgd. Inače Kineske baterije najlošijeg kvaliteta su oko 500din/komad.   :sljus  Na njima piše 2500mAh, mereno 300 mAh.  (nene)
ex pseudonijum: licider


Offline miša2002

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1201
Re: gde kupiti
« Reply #7 on: September 12, 2013, 06:42:56 AM »
Savo, nemo' da te strefi srčka, cena , sa Gizmovog linka, se odnosi na pakovanje od 4 baterije, a oni popusti su za pakovanja.
Juče sam gledao na par mesta i gde imaju, imaju samo pakovanje od 4 kom. Obične imaju i po dva pakovano pa i na komad!
#FFCC00

Offline aco

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 218
Re: gde kupiti
« Reply #8 on: September 12, 2013, 08:05:34 AM »
http://www.ebay.com/itm/5-x-SubC-Sub-C-1-2V-2900mAh-NiMH-Rechargeable-Battery-with-Tab-O-/350859542126?pt=US_Rechargeable_Batteries&hash=item51b0dbbe6e
Ove sam skoro narucio i ugradio u jedan uredjaj (nije rc) i odlicne su za sada, jeftine , lako se prave pakovanja-- lemljenjem
salju za srbiju i relativno brzo su stigle