RC MODELI HELIKOPTERA > SUS HELIKOPTERI

TZ V2 90 Frenzy - stigao!

<< < (2/25) > >>

nenad:
Cao Marko sto se tice moterceta OS91 HZ bez problema ;D ali ako se ne varam Ivan hoce da ubaci benzinca ZENOAH :hehe.
Cao Nenad

IVAN3D:

--- Quote from: nenad on March 31, 2010, 09:15:10 PM ---Cao Marko sto se tice moterceta OS91 HZ bez problema ;D ali ako se ne varam Ivan hoce da ubaci benzinca ZENOAH :hehe.
Cao Nenad

--- End quote ---

Sto se motora tice preradicemo ga na benzinca ali nece biti zenoah pa polako proracunacemo koji nam zupcanik treba pa se lepo i natenane razradi motor itd. Sve u svemu necemo zuriti sa izradom pa je skoro izvesno da nece poleteti ove godine ali iako sam ekstremno nestrpljiv za njega cu imati strpljenje.

Model mi izgleda odlicno i sve se lepo uklapa i vidim da ga ljudi lete do bola i apsolutno identicno kao i poznatije marke a po neuporedivo nizoj ceni.
Sve u svemu jako lepo i ogromno.

marko:

--- Quote from: nenad on March 31, 2010, 09:15:10 PM ---Cao Marko sto se tice moterceta OS91 HZ bez problema ;D ali ako se ne varam Ivan hoce da ubaci benzinca ZENOAH :hehe.
Cao Nenad

--- End quote ---

Znam Nenade da O.S.91 HZ lezi ko dupe na nosu u .90 helis, ali je isto tako moje pitanje bilo retoricko.   ;namig

Ivane drago mi je sto ti je kupovina uspela i sto si zadovoljan izradom.Takodje se slazem sa tobom da ako zelis 3D helikopter, Zenoah motor treba zaobici u sirokom luku.

magic:
Bio sam danas popodne do Laze i joj mila majko koliko cudoviste, a jos ni krakove nema!

Iskreno se radujem bilo kom novom modelu na nasem nebu a narocito kada su to malo krupnije "zverke".

No Ivane, tebi uskoro dolazi jedan mnogo opasniji "model", u razmeri 1:3,33 koji ce polako da poraste na 1:1, i samo pazi sto je "model" veci prijemnik slabiji reaguje tako da "model" slabije prima komande dok se jednog dana potpuno ne otrgne kontroli  lol.

 ()-()

IVAN3D:

--- Quote from: marko on March 31, 2010, 09:46:15 PM ---
--- Quote from: nenad on March 31, 2010, 09:15:10 PM ---Cao Marko sto se tice moterceta OS91 HZ bez problema ;D ali ako se ne varam Ivan hoce da ubaci benzinca ZENOAH :hehe.
Cao Nenad

--- End quote ---

Znam Nenade da O.S.91 HZ lezi ko dupe na nosu u .90 helis, ali je isto tako moje pitanje bilo retoricko.   ;namig

Ivane drago mi je sto ti je kupovina uspela i sto si zadovoljan izradom.Takodje se slazem sa tobom da ako zelis 3D helikopter, Zenoah motor treba zaobici u sirokom luku.



--- End quote ---

Pa pazi verovao ili le nije mi ideja da napravim 3D masinu vec da helis bude lep za letenje ali i da je sposoban za lepe akrobacije iako volim 3D ipak mi nismo ovde u mogucnosti da se zezamo sa tim jer se tu cas posla olivadi a onda sledi trazenje delova porucivanje cekanj itd..
A ovaj model ima motor koji ce mo mi ugraditi.
Pa se lepo vidi da moze jako lepo i zivahno da leti.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version