RC MODELI HELIKOPTERA > PITANJA POČETNIKA O HELIKOPTERIMA

Sigurnost na prvom mestu (was Safety first)

<< < (3/14) > >>

IVAN3D:

--- Quote from: click on June 09, 2008, 09:34:47 PM ---
--- Quote from: SaleR on June 09, 2008, 08:38:00 AM ---Oni tamo imaju samo jednu, doduse lepu i veliku poljanu na kojoj im je dozvoljeno da lete. Posto je kod njih sve malo sredjeno i ne mozes kao kod nas da izvadis heli i letis na svakoj livadi koja ti se svidi...
--- End quote ---

Ja ne znam gde to nije dozvoljeno da se leti, ali kod nas u principu ne postoji pravilo (osim ako je eksplicitno napisano NE SME SE LETETI SA RC AVIONIMA (ili HELIKOPTERIMA)). Pa zar nije tako svuda? :)


--- End quote ---
pa nije kod nas ne postoje nikakva ogranicenja
Vec lepo parkiras vozilo otvoris gepek izvadis "spravu" i letis do mile volje!
Mada mislim da ce se to promeniti kada za 12658 svetlosnih godina udjemo u evropu a do tada ce vec glavni fazon biti da se izadje iz gore pomenute!

tibeteagle:
Nije istina. Zena te isibala  ;D
Jako je dobro sto si podelio svoje dragoceno i bolno iskustvo sa forumom.
Neka se zna da RC modeli nisu igracke, i da je i najmanji model opasna rabota.
Ima jedna dobra kljucna recenica koju si napisao, a koja je pogubna u ovoj igri, a to je:...ali... Izgleda da je hteo da se pokaze i eto...
Znaci kada EGO pocinje da obliva zdrav razum eto problema. U vecini slucajeva je to glavni motiv nediscipline, a ne neznanje. Svi smo mi pametni i uvak znamo sve.
Pista je pista za modele, a ne za trckaranje pilota, koza, ovaca...
Slazem se. Safety first.
Samo ovo nikada ne cuju oni koji znaju da naprave problem sa svojom nedisciplinom i ne postovanjem pravila igre, kao ni svojih kolega.
To su samoglavi pametnjakovici i brzopleti salabajzeri. Ima ih u svim sredinama.
Neko rece, da ako bi se uvela stroga disciplina na skupovima, jedva bi bilo modelara koji bi dosli.
Pa eto, pazimo jedno na drugog, ako se znamo postovati.
Ne pustaj nokog iza svojih leda  :)
Poz. T.E.

tibeteagle:
 (:sok:)





 :big smile

tibeteagle:
Pogledajte koliko su blizu auto puta  (:sok:)



 :sljus

jake87:
Na dvokrilcu se u sudaru odvalio motor, to se moze videti po dimu. :sljus

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version