RC MODELI HELIKOPTERA > PITANJA POČETNIKA O HELIKOPTERIMA

Sigurnost na prvom mestu (was Safety first)

<< < (5/14) > >>

jrlotpi:
Ja kazem original

vidoja:
i meni izgleda tako,a što se tiče toga da ruka nije krvava,obratite pažnju na ruku sa rukavicom koja drži ovu povređenu ruku i taj materijal na kome je naslonjena ruka,vidi se da je iz bolnice sa nekog operacionog stola (work)

Cyber032:

--- Quote from: vidoja on February 28, 2011, 10:44:37 PM ---i meni izgleda tako,a što se tiče toga da ruka nije krvava,obratite pažnju na ruku sa rukavicom koja drži ovu povređenu ruku i taj materijal na kome je naslonjena ruka,vidi se da je iz bolnice sa nekog operacionog stola (work)

--- End quote ---
Слажем се да је из болнице слика,али није оригинал,већ је на ту слику из болнице намонтирана друга тј. као што је рекао ТЕ највероватније је намонтирана исечена виршла и додати су још ови ефекти као месо итд.

zgrujic:

--- Quote from: JRlotpi on February 28, 2011, 10:06:59 PM ---Ja kazem original

--- End quote ---
Verovatnoća da propeler napravi ovoliko rezova, a da se ne slomi usled udara u kost ili ne odseče prst nakon 2-3 okreta je stvarno minimalna. Zato glasam da je montaža, ali se osećam kao da je ORIGINAL!

jrlotpi:
iskopirajte sliku u neki program za obradu fotografija i uporedite kontraste boju itd i sve ce vam bude clear.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version