RC MODELI HELIKOPTERA > PITANJA POČETNIKA O HELIKOPTERIMA

Sigurnost na prvom mestu (was Safety first)

<< < (8/14) > >>

tibeteagle:
Dejane, žao mi je za osetljivost tvog deteta. Ne ljutim se da mi pripisuješ takve stvari za koje ne mogu biti odgovoran. Generalno u ovu temu spada i to da je svaki roditelj odgovoran za bezbednost svog deteta i jako treba da se razmisli na kakvo opasno mesto će poneti sa sobom, pogotovo ako se lete veliki bučni modeli, a ne kao moji mali tihi.
Dejane, ljaganje, kako si ti doživeo moje primedbe, su najiskrenije želje da se svako zaštit od ozleda. Ali za to treba da se obrati veća pažnja i da se više poštujete međusobno na livadi. Pošto sam ja stigao prvi na pistu i parkirao sam pravilno na ivicu, vas je vodila visina trave i mamila da se nepravilno poređate popreko. Ni kobasicu niste gledali. Drugi put ponesite kosilicu.
Žao mi je da nisam mogao da izvastim ovde kako sam bio svedok odgovornom i dobro organizovanom ukupljanju, da je posvećena maksimalna pažnja za bezbednost, bez da je iko morao sve to da koordiniše, jer je svest svakog modelara bio na visini u svakom pogledu i da je dobar primer na koji se svako može ogledati Pohvalio bih kao to činim sa svim dobrim stvarima. Izuzetak je jesenje palićki suret.
Već duže vreme ne učestvujem na ovakvim labavim skupovima, upravo iz ovog razloga, ne bi li ja kao najstariji bio odgovoran za nečiju bahatost. Bolje ću i ovde da dam još naglaska da se ništa nije pronenilo. Ako vama tako odgovara, meni je svejedno. Dao sam već stotu kritiku, pa ako se nešto desi, ja perem ruke.
 ()-()

Dejan Dobricki:
ajd vazi

IVAN3D:
dakle strasno ali poucno!!!

todor:
uhhhhhhhhhhhhhhhh.... sav sam se najezio.

zgrujic:

--- Quote from: todor on May 12, 2011, 01:52:02 PM ---uhhhhhhhhhhhhhhhh.... sav sam se najezio.

--- End quote ---
I ja, nije ovo za loš stomak... Ivane, stavi neko upozorenje, slike su stvarno...

Ali vredi videti! Jako je poučno! Treba se učiti na tuđim greškama, koliko je to moguće...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version