RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Pinkfire10e kombat model

<< < (21/37) > >>

djbojan:
Evo ja cu prvi i to sam da padnem, hahahahahahaha  :)aplauz lol

vladad:
Evo i nekih slika blizi se kraj tj. tek pocetak.
Nadam se da necu odmah pregledati sta je ostalo a da moze opet da se iskoristi. :big smile
Nisam jos uradio bele linije na krilima nisam kupio foliju.
Cekam jos iz HK da mi stigne punjac za baterije i krecem onda ce biti i video klipa.













vladad:
Avion je tri puta poletao i tri puta je padao sa visina preko 20m...  ceo je izlomljen ali moze jos jednom da poleti iylepio sam se lomove.
Razlozi zasto je pao je moje veliko ne znanje i dosta jak vetar...
Opsti utisak je da je ovaj avion vrlo brz i mnogo cvrst posto je preziveo 3 pada i to pod punim gasom, pukla je i elisa ali imao sam jos tri.

Sledeci put ce biti i slika, cekam da stane vetar i da mu ovo bude poslednje bacanje.
.

djbojan:
Kolega, jedam dobar savet, koji su meni kasno dali kao i tebi, teraj ga sto vislje da imas vremena da ga ispravis i izbegnes pad.  Visina je lek za sve!

vladad:

--- Quote from: djbojan on September 04, 2011, 07:15:54 PM ---Kolega, jedam dobar savet, koji su meni kasno dali kao i tebi, teraj ga sto vislje da imas vremena da ga ispravis i izbegnes pad.  Visina je lek za sve!

--- End quote ---

Hvala kolega na savetu to sam i ja provalio... ali treci put kada sam ga bacio i krenu sto vislje samo ga je vetar okrenu na dole i pod punim gasom se sjurio na mene gledao sam da izvucem zivu glavu o ispravljanju nisam ni razmisljao.... lol
mozda ce biti manje vetra mada to gde ja pokusavam da lietim je jedana ogromna livada izmedju velikog mokrog luga i kumodraza tu uvek nesto duva ne znam kako ali bas uvek.... oo))

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version