RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Pinkfire10e kombat model

<< < (22/37) > >>

tibeteagle:
@vladad dobra vest da si ga poleteo.  :)aplauz  S obzirom da prvi put letiš RC model je uspeh da si ga poduže držao u vazduhu i to u više navrata. Teško je kada nemaš starijeg modelara savetnika i pomagača blizu sebe, ali znaj da je svoje iskustvo najdragovenije. Nema učenja bez malo loma. To nije ništa strašno. Popravljaj ga dok možeš a za nove modele ne brini. Pun je tavan.  :jaki:
Model popni na visinu i napravi trimovanje komandi. To znači da na većem gasu ne sme da vuče ni na jednu stranu i da ne ponire jako.  Da bi model leteo ravno, malo se mora držati palica visine ili trimuj tako visinu da na punom gasu leti horizontalno. Ovo je karakteristika akro modela zašto je mnogo teže za učenje.
Napravi fotografije, ma kako model izgleda, sa tobom naravno. Postao si i ti Pink pilot  (yay)
Poz.

Gabor:
Dok sam ja topio masti svoje na plaži, rodio se još jedan combat pilot??? Lepo! Ma biće tu susreta, vidim ja....  (<--). Ajde ljudi, sastavljajte Pink modele... Stvarno su zabavni! Vrede svaki dinar.

tibeteagle:

tibeteagle:
Ovaj model još nisam snimao u letu. Evo jesen, pa sam danas leteo sa odgovarajućim kamuflaž dezenom.  :big smile Po obliku je nalik na Curtis P40, a po konstrukciji je  100% Pinkfire10e.

















 ;namig

djbojan:
Ocemo se mi sastajati negde sa ovim ludim zujalicama ???  :big smile

   Mozda u beceju na gaborovom terenu, on nam je nekako svima podjednako udaljen ?


  Ja sam danas cepao Pinkmesser-a, sa 3s baterijom 2200mah, motor turnigy c2826 2200kv, esc 30A.

 

  Znaci kao munja je brz i okretan!  :)aplauz :)aplauz :)aplauz za tibeteagle-a

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version