RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Pinkfire10e kombat model

<< < (26/37) > >>

baboher:
E Gabpre samo napred sastavljaj i leti dok je lepo vreme.
A od zemlje se treba cuvati...  4e

tibeteagle:
Pored toga što uvek preporučujem ozbiljniji BL motor za Pinkfire, isprobao sam nedavno i sa najekonomičnijom verzijom BL motora za ovu klasu.  Radi se o popularnom motoru FC 2822 1200Kv.
Stavi sam ga na Pinkcurtiss i leteo sam ga u kombatu sa Gaborom nedavno. Jako sam zadovoljan sa performansama. Motor ima skromno kućište ali je stator (namotaji) čak i malo veći nego kod motora 2826 (Axi 2208) a veličine je 2210 (22mm prečnika i 10mm dužine) Pošto je i lakši za čak 20g, na rep nisam morao da stavljam balast.
Leteo sam sa elisom 8x4" i LiPo 1000mAh 3S 25C. Vuče oko 20A. Vučnu silu nisam merio, ali se model pri punom gasu penje kao raketa.  :jaki:
 Spiner nema, ali osovina ne viri iz matice, tako da se može smatrati bezbednim i ovako za kombat ako se leti u kacigama  lol





Gabor:
Pošto sam došao do polovine sa radom na drugom, rezervnom modelu Pinkfire, evo kako će da izgleda kolor šema:



Hteo sam da bude sasvim drugačiji od prethodnog modela. Sa donje strane su štrafti ostali, samo su sad malo širi...

tibeteagle:
Red Baron u Pinkfire-u  :big smile
 ;namig

Gabor:

--- Quote from: tibeteagle on October 20, 2011, 10:30:42 PM ---Red Baron u Pinkfire-u  :big smile
 ;namig

--- End quote ---

Pre bih rekao Orange Baron design...   :mhm

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version