RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Pinkfire10e kombat model

<< < (34/37) > >>

tibeteagle:
Neki stari još ne viđeni snimci RC kombat  treninga sa kamerom na glavi. Mušice su se skupljale ispred objektiva i kvarile su auto fokus. :(  Ali se nešto i vidi. Definitivno treba HD kamera za snimanje ovakvih scena.



firebird:
Evo da malo dodam sta sam jos poradio na modelu

Posto je nos najvise stradao morao sam da doradim "zub" od stirodura na koji se naslanja nosac motora

         

         

         

         


i napravio novi nosac od duplog spera , kao sto je na stiku,

         


u medjuvremenu me TibetEagle castio novim stranicama pa koristim priliku da se jos jednom zahvalim coveku  ()-()

         

veoma sam zadovoljan kako se sve uklopilo  (yay)

nesto mi nije dalo mira pa sam na modelu pojacao linije preloma kod repa i iza krila , razlog za ovo je da sam ga ispustio iz ruku dok sam ga zagledao  i vrlo lako se razdvojio opet na istom mestu, ne znam , mozda se lepak nije dobro osusio...

         

         

eto to je to, sad je spreman za let  oo)) , krep traka spremljena i samo da sacekam vikend bez kise i vetra pa Ikarus i ja idemo u borbu... (<--)

tibeteagle:
Sve je jako stručno urađeno.  :)aplauz Da si sastave lomova lepio sa 2K epoksi lepkom, ojačanja ne bi trebala, ali je ovako još bolje. Nadam se da si stranice lepio sa 2K epoksi, da se dobro hvata i za nosač motora. Ako nisi, onda dodaj u ivice sastava špera i plastike što bogatije 2K lepak i razmaži sa okruglim štapićem, kao da drži trouglasta letvica.
 ;namig

firebird:
Da, lepio sam sa bison 5min. Razmisljao sam da ga ponovo ismirglam i prefarbam celog, ali i ovako mi je drag jer se vide oziljci, ko da je prosao prave borbe - vedering... :big smile

Daki:
Jos samo da pocnemo da lupamo crte na kombat modelima za svaku odsecemo traku  (pijanoo)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version