RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Pinkfire10e kombat model

<< < (35/37) > >>

tibeteagle:
Daki povlači ćemo crte, čim dođeš da juriš mene sa modelom, a ne devojke.  :big smile

svrco:

--- Quote from: Daki on April 08, 2013, 12:58:10 PM ---Jos samo da pocnemo da lupamo crte na kombat modelima za svaku odsecemo traku  (pijanoo)

--- End quote ---
lol

Daki:
Sto vise gledam u ovu nasu Frusku goru, sve vise me hvata zelja za ovim :D zamislite 4-5 jedrilica kako se trkaju, ili 4-5 pink stika kako jure trake, na takvoj lokaciji  (<--)

firebird:
Bese juce vatreno krstenje za messera. Prvih minut-dva sam se borio da ga odrzim u vazduhu i utrimujem, a onda kao da je popio dozu adrenalina i jurnuo nebom kao munja  (yay).
Ipak bih rekao da je tezi nego sto je potrebno jer na smanjenom gasu ima teznju da propada, tako da sam pri sletanju izgleda suvise oduzeo gas i sa jedno pola metra visine,  izvrne mi se model, pa na krilo pa  na nos i zavrsi u travi. Steta-vidi se na slici

                         

Pukao je tacno iza letvice koja je ojacavala prethodni lom na repu, ostalo sve u savrsenom redu. Mozda da sam ipak gurnuo celom duzinom trupa karbonsku cevku 4mm  mmmm

Sve u svemu odusevljen sam kako izgleda na nebu kako je sposoban za akrobacije, krep traku od 10m vuce bez problema i izgleda veoma atraktivno.

Gatti.Gatozza:
čuo sam da taj pad (krilo, pa nos) zovu ciganski točak :) 

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version