RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Pinkfire10e kombat model

<< < (18/37) > >>

Gabor:
Radovane, hvala lepo na lepim rečima!

vladad:
Neki eksperimenti mozda je bljak >  :sljus

http://imageshack.us/photo/my-images/692/photo0236k.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/843/photo0242c.jpg/

Gabor:
Koju boju si koristio sa donje površine modela?
Preporuka da koristiš neku šaru, ili neki drugu boju zbog lakšeg prepoznavanja položaja modela ako odleti malo dalje od tebe.  ;namig

vladad:

--- Quote from: Gabor on July 04, 2011, 09:34:55 AM ---Koju boju si koristio sa donje površine modela?
Preporuka da koristiš neku šaru, ili neki drugu boju zbog lakšeg prepoznavanja položaja modela ako odleti malo dalje od tebe.  ;namig

--- End quote ---

Nisam nista koristio u jednoj mi je boji, milsim da bi bela bila ok, ili ideja?.  3aa na savetu!

Nego ja sam napravio veliku glupost u nekoj brzini sam probusio rupu za servo na repu ka gore :sljus a ne ka dole i vec kada sam probusio onda sam i skopao kanal stavio produzni kablic, zakamuflirao i prefarbao izgleda dobro ali... da li ce to biti problem kod letenja???? :sljus

tibeteagle:

--- Quote ---Neki eksperimenti mozda je bljak
--- End quote ---
Baš će izgledati demonski  :big smile


--- Quote ---Nego ja sam napravio veliku glupost u nekoj brzini sam probusio rupu za servo na repu ka gore budalo a ne ka dole i vec kada sam probusio onda sam i skopao kanal stavio produzni kablic, zakamuflirao i prefarbao izgleda dobro ali... da li ce to biti problem kod letenja?
--- End quote ---
Neće smetati ako sve ostalo bude u redu. Sa donje strane krila stavi belo-crne pruge od 3cm šitine po tri na svako krilo. Može i od sjajnog samolepljivog papira, koji se može kupiti u svakoj knjižari u više boja u bloku A4 veličini. To će pomoći da se bolje vidi u kom je položaju kada leti. Ako podloga nije sjajna za samolepljivi papir, ufarbaj jedan sloj sa čisitim EKO lakom. To je potrebno i ispod selotejpa kod šarki.

 (offtopic)
Za postavljanje slika bolje koristi www.photobucket.com

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version