Author Topic: Jel pravi neko nesto?  (Read 4114 times)

Offline zbabic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
Jel pravi neko nesto?
« on: March 26, 2013, 08:26:24 AM »
kao sto rekoh, da li neko nesto pravi ili se "uziva" u vremenu?
S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Jel pravi neko nesto?
« Reply #1 on: March 26, 2013, 10:03:49 AM »
Ja pravim neki trener, visokokrilac, 1.4m raspona, od stiropora. Nasao sam neki video tutorial (kojeg sam usput negde zagubio  (yay)) i planove pa sada radim po tome, uz dodatke i izmene. Nazalost nemam puno vremena zbog cega ide jako polako.
Nisam postovao nikakve slike, jer nemam pojma do cega cu da stignem. S obzirom da duuuuuugo nisam nista radio, i izgubio vestinu i strpljenje koje se polako vraca i nanovo stice, verujem da ima gomila gresaka (jos neotkrivenih) i "ruznoce".
Da se ne bih brukao ovde i izazivao nepotrebne rasprave (mada znam da bih dobio gomilu vrednih saveta), cutim i radim polako. Kad budu neki rezultati, postovacu slike i iskustva.

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
Re: Jel pravi neko nesto?
« Reply #2 on: March 26, 2013, 10:36:40 AM »
kao sto rekoh, da li neko nesto pravi ili se "uziva" u vremenu?

A da li ti praviš nešto od modela ???

Offline zbabic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
Re: Jel pravi neko nesto?
« Reply #3 on: March 26, 2013, 12:39:26 PM »
"A da li ti praviš nešto od modela ???"

Krenuo Zagija da sklapam, uporedo isekao stirodur za neku Cesnu. Trup za jedrilicu (Junior S) treba da sastavim.
U medjuvremenu, na poslu dosta obaveza, tesko da nadjem vremena da zavrsim zapoceto (pomalo se i ljutim na sebe), no zavrsicu.
Vidim da nema nekih svezih tema u ovom delu foruma, pa rekoh da vidim kakva je situacija kod drugih.
S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

Offline baboher

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 130
Re: Jel pravi neko nesto?
« Reply #4 on: March 26, 2013, 01:50:12 PM »
Ja to jest mi pravimo letelicu za Red Bull flugtage. Pravi se letelica sa rasponom od 8 metara. Zasad je letelica nacrtana u Catia-u i postaviću slike i sve podatke kad budemo bili sigurni u svemu tome.  8)
Učenik Vazduhoplovne Akademije u Beogradu. Zaljubjen u avione od kad znam za sebe

Offline englez

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 467
  • Mowing the grass
Re: Jel pravi neko nesto?
« Reply #5 on: March 26, 2013, 04:13:15 PM »
Ja se pravim englez.    :big smile


Ja popravim neki trainer sa moja cerka. (Coka mi daj)
signatures are silly, read some, See what I mean?

Offline mad_mangod

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 324
  • Goran Nis
Re: Jel pravi neko nesto?
« Reply #6 on: March 26, 2013, 04:52:10 PM »
Pravi se izgleda polako ali sigurno!
Ja se nakanio da zavrsavam cessnu od pre 2-3 meseca. Ovo lose vreme i nije tako lose da se pozavrsi neki modelcic!!!  (<--)
Biti ili (ne)biti,
pitanje je koga.

Goran
YU1SIS
Niš

Offline srdjan012

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 257
Re: Jel pravi neko nesto?
« Reply #7 on: March 26, 2013, 06:56:59 PM »
Evo i ja da se javim, zavrsio sam cesnu sad zavrsavam i Horten-a...priprema za novu sezonu uveliko u toku  :)aplauz