Author Topic: Idemo na voznju!  (Read 145378 times)

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Nova staza
« Reply #105 on: February 26, 2011, 06:09:26 PM »
slozio bih se :)

U jako malo vremena pretrpani sajtovi, forumi, teme sa istom kopiranom informacijom, jednostavno to se tako ne radi i postaje iritirajuce. Neka kultura treba postojati i pre postavljanja ovakvih informacija-reklama treba imati na umu sa kojom namerom je otvoren topic, em sto je off em sto je spam !

Otvoriti lepo posebnu temu i tu objavljivati sve informacije vezane za nju, ovako stizu mi izvestaji sa gomile tema na raznim forumima i svugde ista kopirana forma...

Ovo je tema o stazi i okupljanjum neka tako i ostane !


Offline ultrahome

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Nova staza
« Reply #106 on: February 27, 2011, 11:37:24 PM »
Izvinjavam se, forumima se bavim tek mesec dana, iako sam na internetu vec 18 godina, pa ne znam kako se to ispravno radi. Otvoricu novu temu (topic) "BG RC klub", pa koga interesuje tu ce biti ove moje novosti (a bice ih dosta), da ne bude da spamujem "novu stazu". Hvala na sugestijama, izvinite starosedeoci.

Usput, zeleo bih da ponudim uslugu oglasavanja okupljanja preko e-mail liste clanova kluba, pa ako preporucite drugima da se uclane ja cu biti voljan da prosledim svaku informaciju u vezi novih okupljanja, mozda je to brzi nacin nego preko foruma (ja citam e-mail svakih par sati, a forum svakih par dana, pa mozda je to bolji nacin za medjusobno obavestavanje).
Mihailo Alić, osnivač BG RC kluba, koji se bavi RC igračkama, ne modelima; serviser RC igračaka

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Nova staza
« Reply #107 on: April 16, 2011, 04:26:19 PM »
neko zainteresovan za on ili off road voznju ?

Offline Danijel

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 504
  • www.heliproduction.rs
    • www.heliproduction.rs
Re: Nova staza
« Reply #108 on: April 16, 2011, 06:32:58 PM »
Moze kod arene veceras zvacu damira i zubu verovatno da hoce

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Nova staza
« Reply #109 on: April 16, 2011, 06:53:51 PM »
jedino ako je pokriveno ova nas kisa ubi !

Offline Danijel

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 504
  • www.heliproduction.rs
    • www.heliproduction.rs
Re: Nova staza
« Reply #110 on: April 16, 2011, 07:17:01 PM »
Pa vazo je da ne pada samo jer su tamo one ploce sve se brzo osusi sad cu zvati damira

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Nova staza
« Reply #111 on: April 24, 2011, 12:47:16 AM »
Galovica sutra oko 13h ako ne padne kisa...

Offline ultrahome

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Nova staza
« Reply #112 on: April 28, 2011, 12:50:17 AM »
Evo mene opet sa mini modelima, igračkama (link ovog tipa nije dozvoljen), i malo bržim igračkama (link ovog tipa nije dozvoljen). Želim da vas obavestim da sam u saradnji sa sportskim klubom Arena No1 koji u T.C. Ušće na trećem spratu ima ogroman prostor (Ušće SC urban park) sa raznim aktivnostima (streličarstvo, slobodno penjanje, laser tag, paintball gadjanje, ...) realizovao prvi poligon u Srbiji za vožnju i trke mini automobila na daljinski. Staza je obima 14 metara, cik - cak oblika, sa 6 krivina. Trenutno vozimo 3 NASCAR autića koji su snažni i brzi, a za podmladak imamo 2 igračke za učenje. Ja sam tamo obično izmedju 16 i 22h, pa možemo i da se upoznamo. Cena iznajmljivanja je 100 din. za 10 min., ali ako mi pomenete da ste članovi RCfly4um-a ili BG RC kluba, imaćete i par minuta gratis (da vozite autiće iz druge grupe). Za pratioce smo obezbedili video program sa odabranim you tube klipovima trka autića na daljinski svih veličina i formata (mini, standard, indoor, outdoor, onroad, offroad).


« Last Edit: March 19, 2012, 11:39:14 AM by branek »
Mihailo Alić, osnivač BG RC kluba, koji se bavi RC igračkama, ne modelima; serviser RC igračaka

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Nova staza
« Reply #113 on: May 11, 2011, 06:48:28 PM »
Napokon je doslo prolece. Nadam se da nece vise biti onih dosadnih jesenjih kisa koje ne prestaju 2-3 dana. Da li postoji mogucnost da i ljubitelji RC automobila naprave neko okupljanje i prezentaciju po ugledu na ono sto avio maketari prave sledece nedelje?

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Nova staza
« Reply #114 on: May 11, 2011, 07:00:34 PM »
pa to je lepa zamisao, samo je treba sprovesti u delo ;)

Offline dzo.ika

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 70
Re: Nova staza
« Reply #115 on: May 11, 2011, 07:21:01 PM »
Moze samo recite kad i gde pa da se malo druzimo

Offline dzo.ika

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 70
Re: Nova staza
« Reply #116 on: May 11, 2011, 07:24:32 PM »
jos ako planirate da to bude nedelja odlicno

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Nova staza
« Reply #117 on: May 11, 2011, 07:26:03 PM »
pa nedeljom se automodelari i druze uglavnom na galovici, ali predpostavljam da je ovde predlagano nesto malo vece od same voznje !?

Offline dzo.ika

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 70
Re: Nova staza
« Reply #118 on: May 11, 2011, 07:34:41 PM »
kao i u svemu najveci je problem organizacija nece niko da se cima ako neko ima neki pametan predlog ucestvujem u istom

Offline dzo.ika

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 70
Re: Nova staza
« Reply #119 on: May 11, 2011, 07:38:15 PM »
losmi taman da mi poteras one gume