Author Topic: Idemo na voznju!  (Read 145510 times)

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #435 on: May 19, 2012, 10:50:31 PM »
Ne znam za nas ali je domacin bio na 'NIVOU' ;)

Svaka cast za docek i za inicijativu, ima malih decijih bolesti sto se same staze tice ali generalno je odlicno i ima nade da ce biti mnogo bolje :)

Jedan skupo koji je iznedrio mnogo dobrih ideja i ima jasnih izgleda da ce ovaj hobi ove sezone skociti za par stepenica na gore !


Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Idemo na voznju!
« Reply #436 on: May 19, 2012, 11:07:09 PM »
Evo neki video sa otvaranja staze i danasnjeg voznje.... stizu i fotke... za koji minut (work)
nadam se da je bilo zabavno !!!  :)aplauz







RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Idemo na voznju!
« Reply #437 on: May 19, 2012, 11:29:16 PM »
Danas su voznja i druzenje prevazisli sva moja ocekivanja,  :)aplauz za domacina. Pivo, slatki kupus ostalo bolje da ne pominjem  (res).

Kljucno je sto je platforma sa koje se vozi bila na pravom mestu, a bice pomerena jos malo, da bude jos bolje. Sto se same staze tice ovo je samo pocetak, ima tu prostora za jos dosta poboljsanja, po pitanju dizajna, ali su neki delovi vec sada jako zanimljivi, kao nagnute krivine i pravac pod nagibom.

Isto tako veliko, pozitivno, iznenadjenje je bio i XXX 1/10 2WD bagi od Losija koji je Zajko izneo da se proba. Ja ga nisam vozio ali jeste Dule koji je doktor za 2WD i utisci su jako pozitivni. Necu da ispadne da reklamiram ali za 200E RTR model stvarno vredi!

Pisacu uskoro sta smo se danas dogovorili, samo da nabacim temu, na jesen sampionat Beograda u 1/8 Bagi, 1/8 tragi i 1/10 2WD kategorijama!!!

poz

« Last Edit: May 19, 2012, 11:33:37 PM by magic »
Veljko

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #438 on: May 19, 2012, 11:43:57 PM »
Iskreno meni najzanimljiviji danas je bio taj Losijev STC, ostali smo malo posle da ga bolje zagledamo i jedva cekam da ga uporedim sa nekom ultimom. Ovako na prvi pogled izgleda da ce to biti prvi NE Kyosho model u mojoj kolekciji koji ce se zadrzati :) !

Komentari na netu su da malo zaostaje za performansama ALI u Race verziji Kyosho-a !!! vrlo bitno ! U poredjenju sa obicnom rtr Ultimom (koja sad vec definitivno ima fabrickih problema sa curenjem amortizera) mislim da ne zaostaje ni malo. A ono sto je veliki + je po mojoj odokativnoj proceni mnogo bolji kvalitet kod Losija bar u ovoj RTR varijanti i naravno 2.4GHz stanica ;) takodje i gume mi se vise svidjaju bar za ove nase terene !

A to su karakteristike koje su nama vazne, sa sto manje intervencija sto vise i sto bolja voznja 'out of the box' !

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Idemo na voznju!
« Reply #439 on: May 20, 2012, 02:27:54 AM »
Evo slika... misliim da ima i dobrih  4e   ... ja to ne znam drugacije da postavim sem na link

http://www.malaivanca.com/galerija/34-off-road-track-19-05-2012-opening

Zahvaljujem na dobroj voznji... deckima !!!
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline matovic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 413
    • ModelSport.rs
Re: Idemo na voznju!
« Reply #440 on: May 20, 2012, 04:39:38 PM »
Juce je bilo sjajno, fantastican ambijent, zelenilo, vazduh...

Staza je na kraju ispala ok, posle par krugova vec su svi usli u fazon... najbolji deo je krivina na desno sa nagibom i pravac  (fiu) . Dakle izgleda galovica vise nije mesto okupljanja?

Evo i par slika od mene



http://www.flickr.com//photos/67906523@N05/sets/72157629813159772/show/

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Idemo na voznju!
« Reply #441 on: May 20, 2012, 09:05:13 PM »
treci snimak  1.28  kakav start Hozea umro sam od smeha  (yay)   extra je momak, pa nakraju i ono sa pivom  :sljus

Offline JOSO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 81
Re: Idemo na voznju!
« Reply #442 on: May 20, 2012, 10:09:34 PM »
Nema veze mene je bilo extra.
Kyosho st-rr,aka dx3s i novarossi.

Offline dule

  • Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Posts: 186
Re: Idemo na voznju!
« Reply #443 on: May 21, 2012, 10:49:48 AM »
Staza odlicna, platforma ok ,gostoprimstvo super.
Klase odredjene i mislim da ce 1/10 2wd biti extra. Probao sam Losi 2wd sct i odlicna masinica.
Probao sam i moj 1/8 tragy losi i prezadovoljan sam.
Mislim da ce uskoro i neka trka i da ce se ovaj vid hobija podici na visi nivo.
Hvala Zajko na gostoprimstvu.
poz

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Idemo na voznju!
« Reply #444 on: May 21, 2012, 11:26:03 AM »
Ovo je bio zista jedan kvalitetan RC vikend.
Prvo kod Zajka, kompletna atmosfera ()-(), a onda i aeromiting koji je bio odlicno organizovan. (<--)

Hvala za gostoprimstvo domacinima!!! :)aplauz

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Idemo na voznju!
« Reply #445 on: May 26, 2012, 08:27:59 PM »
Prognoza za sutra je smuti pa prospi, mozda oce kisa a mozda i nece  mmmm. Ako ste za da ponovimo Ivancu sutra popodne pa do mraka ako ne bude kise?

Ako budemo isli ponecu i Ultimu DB koja ima brushless kombo pa da uporedimo sa Losi XXX. A valjda ce i Dule moci pa da napravimo i malu trku sa 1/10 2 WD!

poz
« Last Edit: May 26, 2012, 08:32:22 PM by magic »
Veljko

Offline kristijanbgd

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Idemo na voznju!
« Reply #446 on: May 26, 2012, 08:47:58 PM »
Mislim da ivanca mora da se ubaci u rimajdner
Ja sam za, kad je sastanak na trosarini?   

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Idemo na voznju!
« Reply #447 on: May 26, 2012, 10:31:51 PM »
Ja jos ne znam da li cu moci. Sale je danas bio do Galovice i kaze da je bas blato, tako da bi mozda trebalo proveriti sa Zajkom kakav je teren da ne idemo dzabe.

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #448 on: May 26, 2012, 11:00:01 PM »
Ja cu poneti neki model pa vam se mozda pridruzim popodne dug je dan ;) a do tada sam na avali (brdska trka), mozda bude malo guzve u podnozju, pocinju u 10 a plan je do 13h al ce se sigurno oduziti uzimajuci u obzir danasnje prekide na trningu !

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Idemo na voznju!
« Reply #449 on: May 27, 2012, 11:11:18 AM »
Ja nazalost za danas odustajem posto je ova kisa od jutros dodatno natopila zemllju. Nadamo se boljem vremenu za iduci vikend.

poz
Veljko