Author Topic: predrag pantic coka  (Read 5554 times)

Offline coka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 941
  • cuvaj brzinu, ona te nosi...
predrag pantic coka
« on: September 26, 2010, 08:30:43 PM »
 Dragi zaljubljenici u ovaj hobi

 Modelarstvom se bavim celog zivota. Uvek mi je to bio beg iz stvarnosti i oaza mira...mesto gde sam bio sam sa sobom i istinski srecan.
 Imao sam mnogo aviona. Leteo sam svakakve avione i dalje uzivam u njima, kao i prvog dana.
 Mnoge sam i razbio, ali to mi nije kvarilo dozivljaj, jer smatram da je to sastavni deo hobija.
 Uvek sam za modelarstvo i letelice imao enormno mnogo zivaca i volje.

 Zeleo sam da jednoga dana, kada se budem predstavljao, postavim mnoge slike koje karakterisu zadnjih 35 godina modelarstva, ali odlucio sam veceras da moje predstavljanje izvedem malo drugacije.
 
 Nesto se desilo, cime vas necu opterecivati, sto me navelo na sledece:
  Trenutno imam 10-ak aviona, od kojih ste mnogi videli SU31, fenski F16, prvi jet F 15, tri helikoptera...
 Sve sto posedujem, dacu na poklon prvom koji ikada vise primeti da sam se okacio na forum.

 Uz svo postovanje foruma i Nikole koji sjajno radi svoj posao, naglasicu da rcfly4um nije nicim prouzrokovao ovu moju odluku.  Ne razumem se sa pojedinim ljudima i sve sto napisem dobija negativnu konotaciju.
 Time cela pisanija gubi smisao.

 Molim vas  imajte zivaca i volje da se punim srcem bavite ovim hobijem jer avion je definitivno najlepsa stvar na svetu.
 Kada letimo, pa makar stajali na zemlji, postaje nam jasno zasto ptice pevaju.


Coka

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: predrag pantic coka
« Reply #1 on: September 26, 2010, 09:04:54 PM »
 (:sok:)Koliko ljudi,toliko cudi.Mislim da sa toliko godina zivota i bavljenja ovim hobijem to vec trebas i sam da znas.Mnogi uce od tebe i tebi slicnih koji su toliko vremena posvetili ovom hobiju i imaju more informacija za pocetnike i one druge koji se bas ne snalaze najbolje ili vole da pitaju za savet kako bi izbegli greske koje ste mozda VI(stare tice) bas imali na pocecima bavljenja ovim hobijem.
Ja nisam modelar,najverovatnije nikad necu ni biti,sto zbog nedostatka prostora,sto zbog zene(e sad se smejte kolko ocete,al tako je)al uvek sam uzivao i nadam se da cu i dalje uzivati u citanjima dobrih postova sa ovog foruma.Tvojih ili bilo cijih drugih.....

Nadam se da ce i tvojih postova biti jos puno ovde.

Ali ako je to tvoja odluka-- (res)

Pozz Cane

Offline kremic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 478
Re: predrag pantic coka
« Reply #2 on: September 26, 2010, 09:10:36 PM »
Uhhhhh Coko,

Necu da pitam sta je bilo to uopste nije bitno.
Upravao sam zavrsio citanje jedne jako lepe knjizice koju sam skoro kupio u manastiru Velika Remeta, od Arhimandrita TADEJ-a - Kave su ti misli takav ti je i zivot!

I na temu ptica, tako lepo je dao opis da cu to pamititi do kraja zivota! A plus, sto su nama svima ptice, san, pravimo svoje "ptice" da bi duhom leteli.

citiram :....Ptica stalno slavi Boga. Pocela rano ujutro u tri sta da peva i do deved sati ne prestaje. U devet sati malo se utisaju, tek onda idu da traze hranu, a i mlade moraju da nahrane... Posle opet peva. Nju niko ne tera da peva. Ona peva!. DA li je neko slusa, da li ne slusa, ona peva... A mi namrsteni, nos naduven. Nije nam do pevanja, ni do cega. Treba da se ugledamo na ptice. uvek su vesele. A mi? Nama nesto smeta. A sta nam smeta? Ne smeta nista. Je li tako?.


itd. itd...

Prelepa misao nema sta!
A jos pri tom mogu i da lete. :)

Ovo nije nikakva provokacija da dodjem do modela, taman posla :) da se opet oglasis, vec naajjdobronamernije obracanje da budes i dalje sa nama.

Aj pa ziv bio i javni se  (moze i telefon, mail... licno... a moze i forum, kada te prodje jed). Zaista ne znam sta je u pitanju, nije moje da znam, ali drz se :)
Pozzz.
Krema

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: predrag pantic coka
« Reply #3 on: September 26, 2010, 09:34:29 PM »
Coko , vecina nas je vidjela sta je uzrok zadnje svadje, ali to ce sve proci, kao i sve drugo sto je proslo. Najbolji modelari na ovom forumu su ujedno i najimpulsivniji izgleda.
Potpuno se slazem sa Kremom, zivot je suvise kratak da bi ga ispunjavala negativna energija.
Eto ako bas hoces, mozes meni da poklonis sve avione.








Salim se naravno. Nadam se da su na sigurnom u trenutku besa, jer oni su tu da bi u njima jednog dana uzivao neki naslednik.
Iskuliraj malo i ubrzo ce to ovi redovi biti smesni.

Offline darko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 338
Re: predrag pantic coka
« Reply #4 on: September 26, 2010, 10:11:47 PM »
Nije mi jasno da se dva najbolja drugara posvađaju oko gluposti i onda počnu da istresaju prljav veš ovde na forumu da svi to čitaju ! Pa sve to ste mogli reći jedan drugom u lice i to raščistiti !
Šteta bi bila izgubiti takva dva vrhunska modelara ovde na forumu !
 

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: predrag pantic coka
« Reply #5 on: September 27, 2010, 11:45:38 AM »
.  Ne razumem se sa pojedinim ljudima i sve sto napisem dobija negativnu konotaciju.
 Time cela pisanija gubi smisao.
Coka
Видим да си емотиван лик и све сваташ пре озбољно и лично.
Баш ми се свиџају препирања и несогласности јер ако причамо само субер, одлично,најбољи си нечемо стичи никуд.
Ниси дошао у Палич и богзна дал чемо те видети некад на сабире, а знаш како смо се добро зезали на натпревар.
Шта и да непишем сигурно нече променити ношта али ипак, немој дан сен одвајаш из ионако малу заедницу јер 99% немају ништа осим почит и пријатељство према тебе.
Поздрав(надам се не за задњи пут  :( )
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev