RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Hyperion YAK55SP 3D Profile

<< < (6/9) > >>

Schwab:
Super  :)aplauz

Gabor:
Kako sam već napisao, malo sam oborio ugao motora i smanjio expo na 30%. Ponašanje modela je bolja, a upravljanje je direktan. Izvolite snimak:



Prilikom sletanja se polomio točak, moraću staviti malo ozbiljniji, ili skinuti stajni trap. Model lako poleće iz ruke, a može da sleće i na trup u travu.

Gabor:
Točak sam promenio, nadam se da neću više imati problema sa tim  mmmm

Gabor:
Danas sam konačno imao prilike da redovno letim i testiram model. Zamena točka je bio dobar potez, lakše se kotrlja na zemlji. Što se baterije tiče, prvom baterijom sam ga leteo oko 5 min, ništa na full gasu, nego ono, opušteno, baterija je primila 580mAh. Kad sam stavio drugu bateriju, malo sam ga žešće leteo, pokušavao u više navrata da ga "nakačim" na propeler, što mora da se radi na oko 80% gasa, na punjenju je baterija primila 632 mAh. Let je trajao isto 5 min.



Snimak nemam, pošto sam bio sam na livadi...

zajo:
Здраво Габоре (pijemo)
Expo је нај потебан на елеватор. На елероне је исто потребан али ја лично користим мање expoa. Што се тиче на кормило-оно и онако није тако осетљиво, па ја сам скоро исклучио ехpo тамо.
80% гас за хаверовање није никако добро :-\ . Сад види да решиш то са вечи мотор или више келие- незнам али у меџувремену можеш да покушаш да ставиш обратан expo на гас ако ме разумеш. Ја сам то урадио не sebart su  и добио пуно боље резултате.
Ово је перфектан модел за учење на 3D стил летења, сам напред ()-()
Поздрав.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version