RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > JET MODELI

Nova tica iznad Male Ivance - F9F-2/WR

(1/3) > >>

kremic:
Juce (subota , 18.09.2010) je poletela ova tica. Zajko se skoro ponovio, "ljubomorno" je cuvao ovo cudo, daleko od ociju javnosti, samo nas par je imalo tu srecu da zna za celu pricu :) .
A pogotovu ja, koji sam imao i tu cast da prvi put i poletim ovog lepotana (a i da sletim cak dva puta).
Zao mi bese sto nisu jetmasters-i bili tu sa nama (Dr. Zub & Dr. Boza) :)  koji mnogo vise iskustva imaju sa ovakvim ticama ali model je u Ivanci, bitce prilika :)

Rec je modelu F9F-2/WR, od Shenzhen Lander Technology Co.,Ltd .


Wing span: 1050mm

Length: 1000mm

Height: 300mm

Flying weight: 1.1-1.3kg

Servo: 9g x 5pcs or 8pcs

Power system: Brushless electrical ducted fan.

Function: Retract landing gear system, full scale flap performance (optional)

ESC: 65A or above

Radio: 5 to 6 CH

Battery: Lipo-14.8v  4s /3300mAh or above

             Lipo-11.1v 3s /3300mAh or above

Detalje o modelu mozete naci na ovom linku :
http://www.rclander.com/default.aspx?ID=730024ca-32d1-4745-bc76-2965c866f4a2&PID=7f467d23-0805-467a-a0e9-5e3c563c0e89

I malo slika kako to stvarno bese:






























































mirce:
Lepa vam 'tica... Liči mi na jednu meni poznatu...

Kako leti?
Koliko dugo leti sa jednom baterijom?

Pozdrav

Mirče

kremic:
 (thumb) (thumb)

Leti veoma lepo, ocekivao sam da ce biti malo "ljigavo" ali je sasvim ok.
Model svetli ko Bozicna jelka, ima sva moguca poziciona svetla cak i ima afterburner efekat (da se videti na slikama na izduvu , gomila crvenih led dioda).

Vreme letenja: timer na stanici je bio podesen na 3 minuta, a mi smo jos mozda jedan minut preko toga terali.
Posle tog leta nismo imali vremena da tacno izmerimo koliko je struje bilo utroseno, po mom misljenju mogli smo mozda jos 1 minut da letimo.

Poz. & fala :)

jrlotpi:
okacite film leta ,i kada ce te poleteti drugi novitet ili je to tajna
 

kremic:

--- Quote from: JRlotpi on September 20, 2010, 07:38:46 PM ---okacite film leta ,i kada ce te poleteti drugi novitet ili je to tajna
 

--- End quote ---

Neso, nemamo film samog leta, drugi put cemo snimiti. A o drugom Zajkovom novitetu, morace ON da se oglasi ako zeli, ja necu da otkrivam tajnu. :D
Pozz.
KD

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version