Author Topic: Podgorica  (Read 147500 times)

Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #165 on: November 27, 2010, 10:56:24 PM »
       I da dobro vam ja dosao na forum :big smile , pozdrav i za modelare iz SRB , hvala i tebi Lazo na cestitkama  :mhm .By the way ...prije nepunih godinu dana češljajici po netu , ne znajuci za forum ,niti da postoje modelari u MNE naisao sam na tvoj topic o THERMIC XL -u  (res), ne znam ni sam kako , zvao kuma (bimmeri tu sam od prilike znao sta ce me najvise privuci i da su glideri ono sto najvise zelim da letim , ono sto me fascinira .....

E sad nakon Cularisa od 261 cm (saxpg obozava ovaj 1 preko 260cm)  (yay) stigao je i Condor Magic Evo4 , 3000cm wingspan  (<--) ,  nesto jeftinije proizvodnje ali s obzirom na moje polugodisnje iskustvo i to je vise nego dobra sprava za mene i moj prvi korak sa elapora na nesto "finije" materijale ,  nadam se da cu ga letjeti dovoljno dugo da se stekne iskustvo  :mhm , pa da okrenemo nov list i koracima starijih modelara put pod tockove pa ka sjeveru , da vidimo i mi kako je u Češkoj jednog dana  oo))



    EH , GORE SAM POJEO NEKA SLOVA  (spava)  TREBALO JE PISATI ..."ZVAO KUMA BIMMERA I PRICAO MU O ČUDU NEBESKOM" ... itd ... :-[
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Podgorica
« Reply #166 on: November 27, 2010, 11:40:05 PM »
E pa Srdja zajedri i ti u virtuelno nebo  ()-() lijepo, lijepo sa elapora pa na fiberglass pa carbon  pa na cehinje  lol tako, tako kao obozavam jesdrili cice pa put u Cesku  :mhm a kum omrzno elapor    :hehe Da mi vidimo ovu pticu sto prije tamo gdje joj je i mjesto... 
E da,ti ccm i cm  4e   (pijemo)
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #167 on: November 28, 2010, 03:43:24 PM »
oooooooo bože bože.... vidim ja da je vama ova kiša udarila u glavu, pa kad ne može da se leti onda se škraba po forumu

a vi kako te?

DOBRO NI DOŠA KUME SERHIO  ()-()  dobro si se sjetio da navratis

Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #168 on: November 28, 2010, 08:56:25 PM »
A hahaah  jedriliCICE   :hehe  POZDRAV VEKO , evo kontam kakvo je vrijeme da ce ovo biti jedini nacin da se jedri makar neko vrijeme , pa eto ....  :mhm
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #169 on: November 28, 2010, 09:07:26 PM »
Fala ti kumara (pssssst :_D) , sta ti ne moze da se leti , ko kaze da se ne moze ...ko ceka ka puska zapeta taj ugrabi  :_D , no daj ti ljudima video pa da se vidi ...KRŠEVITI SLOPE  (yay) , dj da se vidi to slijetanje na parcetu asvalta 3m sirine kako cularis i accipiter gule trupove , medj šiblje i grmlje na domacem pitomom kamenjaru ......  lol
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Podgorica
« Reply #170 on: November 29, 2010, 12:40:13 AM »
Ah, kako ste se raspricaliii.
Evo malo videa sa probe Keychain kamerice.
Glave uloge: Multiplex Mentor i Accipiter Baddius ( i pomalo Bimmer i Serhio)


Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #171 on: November 29, 2010, 01:25:03 AM »
Eh zamalo pa da me nadmasis , nijesu jeftina peta vrata od Leona  :sljus
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline ak

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1325
    • RCModelScout - RC Search engine
Re: Podgorica
« Reply #172 on: November 29, 2010, 11:15:58 AM »
 :)aplauz  :)aplauz
dobar video editing.
Mentor stabilno leti za medalju. Dobra platforma i za FPV.
Kakvo sletanje pod rucnom 2:05 :)

Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo Da Vinci
RCModelScout - RC Search Engine

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #173 on: November 29, 2010, 05:42:05 PM »
dobar videjo Sax.... steta sto ne bi jos malo baterije...



Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #174 on: November 29, 2010, 06:51:27 PM »


Evo novog videa....

Jutro ....nedelja... Serhio budi Bimmera "ALO BUDALO STALA JE KISA, USTAJ DA U'VATIMO DVA KRUGA DOK NE PLJUSNE..."  ") te ti se ja ustani.... te puni gas do na brdo iznad grada...ostalo je na snimku  :big smile

U glavnoj ulozi: Multiplex Cularis  i preradjeni Accipiter Badius...
kamera: Bimmer i Serhio
rezija:   Bimmer
Muzika: Goran Bregovic

 :)aplauz

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Podgorica
« Reply #175 on: November 29, 2010, 09:01:34 PM »
Dule  (res) kao i uvijek! Izbor muzike, ovo , ono... svaka cast.
Zao mi je sto nisam bio taj dan sa vama, ali duuuga je zima, mozda jos koji put prestane kisa .

Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #176 on: November 29, 2010, 10:14:59 PM »
 :)aplauz  E bravo nam ga.  ;namig  Moram napomenuti , da je Cularis bio veoma "živahan" u sledecim letovima , malo se okretalo , obrtalo , prevrtalo , po trbuške glide-ovalo...  :mhm   A to gicanje ga je i kostalo , doduse , ne skupo ovog puta , naime prilikom četvrtog slijetanja na ovom "mekanom" terenu u ovoj pitomini našoj  :_D leteci "slalom" medju , po koje stablo i grmlje (zao mi je sto je liscće već opalo pa se ne vidi dobro) Cularis je zaboo nos , tamo gdje mu nije mjesto .... Result - polomljen spiner  :sljus   Tvrda neka cesta ....sigurno je zbog toga   mmmm  :sljus  onda je naravno uslijedio jos jedan let i slijetanje "za ispis" da utisci budu bolji , sve u svemu jos jedan divan dan .....kao i uvijek kad se promijeni mjesto letenja , pa makar i ovakvo bilo  (thumb)
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Podgorica
« Reply #177 on: November 29, 2010, 11:05:22 PM »
Sale, dobra ova spijun kamerica  :mhm  vidim zamalo ne podje Srdjinim stazama...Baudidus vaskrso  ") e bas mi drago ,pa da nije on od elapora  :hehe a tek sto ima zvuk na prvom videu  ") .Cularis veteran ali na Srdju jos ima uticaj onaj divni zvuk kad se buca Cularis prilikom slijetanja na ove nase "travnate"  slope terene, sta li ce bit tek kad Evo bude slijetao  mmmm Salu na stranu odlicno letenje...iduci put ponesem Rexa barem njemu nije problem da sleti na ovakvim terenima  :big smile
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #178 on: November 29, 2010, 11:07:22 PM »
DOGOVORENO!

Sledeci put svi idemo na Gornje kokote da letimo  i da snimamo  oo)) kikikiki

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Podgorica
« Reply #179 on: December 05, 2010, 11:33:52 PM »
Danas je i pored pada, bilo jako fino. Bilo nas je dosta, imali smo premijeru Graupner Juniora koji je ostavio mnogo dobre utiske.
Evo za pocetak malo lijepih kadrova sa Cularisa. Trebala je definitivno neka muzika, ali bice i to...