RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Wind S 110 E by Sebart

<< < (5/5)

Nimbus:
Model izgleda super sa srebrnom kabinom  :D

Jesi probao mozda letjeti sa T-Canalizer-om i perima na krilima, kao sto ima ovdje na slici ?



Marko

SABURO:
Marko, bas sam o tome razmisljao pre neki dan. Probacu ga i sa tim, cisto da vidim jel ima razlike ili su to prazne price po forumima.
Javljam utiske naravno.

 (pijemo)

Nimbus:
Pera na krilima mi imaju smisla u letenju bez vjetra, trebao bi bolje drzati pravac i imati manju minimalnu letnu brzinu.

T-kanalizator je cudo od CPLR-a, na Evolutionu sam nakon instalacije tog krilca smanjio maksimalne otklone na dubini i smjeru za cca 30%. Tako da, ako cu ponovno imati F3A jednokrilca, to krilo mora biti pola velicine glavnog krila  :D, ili ce F3A biti dvokrilac, recimo MissWind  ;)

Kod kolega Slovenaca na Buldog-ima sam odmah primjetio u P11 letovima, kako mu bas nedostaje to krilce za jos 30-tak% bolji i ljepsi let, bez obzira sto su imali daleko jace elektro motore od mog MVVS-a na Evolutionu...

magic:

--- Quote from: Nimbus on June 15, 2013, 07:21:57 PM --- ili ce F3A biti dvokrilac, recimo MissWind  ;)

--- End quote ---

Miss Wind stvarno leti drugacije, treba ga probati jer tek onda moze da se shvati kolika je razlika. Ako budete dolazili kod nas u  9. mesecu nije nikakav problem da ga ponesem na tekmu pa da ga probas  ;).

poz

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version