RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Sickle F3A 2x2

<< < (11/11)

IVAN3D:
Nije sto mi je drugar ali Nikola leti fantasticno!!!

Znate da ni ja nisam bio los sa avionima (jos umem ;) ) ali kada gledam Nikolu jasno mi je koliko sam los :)

Mislim da je on definitivno najprecizniji pilot kod nas (cast i drugim velikim majstorima letenja a tu pre svih mislim na Coku).
Imam zelju da probam neku od tih masina mada mislim da se ponosni vlasnici malo pribojavaju da sam zaboravio da letim avione :)

Bilo kako bilo svaka cast i kao sto Veljko kaze samo je pitanje vremena kada ce Nikola upise velike uspehe u letacku knjizicu.

SABURO:
Hvala. Ivane, ima tu jos dosta ljudi koji imaju "ruku" samo da hoce da se malo posvete i upeglaju svoje letenje. Izmedju ostalog i ti.
Sto se probavanja tice, mozemo odmah sada za vikend. Wind 110 je spreman za letenje, sve sto treba je dobra volja.  :)
Na forumu smo ranije pokusali da napravimo neki intro i obuhvatimo nas put i iskustvo ali nazalost tema je otisla u pogresnom smeru, tako da nemam nameru da vise pisem na forumu na tu ili slicnu temu. Sve koga zanima akro tema, zna se gde letimo pa izvolite.

poz 

adam:
cestitke i od mene svaka cast momci!!!! (res)

bjanko:
 (res) (res) (res) (res) (res) (res) (res) (res) (res) (res) (res) (res) (res) (res)

magic:
Sickle je danas odleteo u neki drugi hangar. Novom vlasniku zelim puno uzivanja sa novom pticom. Meni je bio jedno ogromno iskustvo i neverovatno mi je prosirio vidike.

Ja naravno spreman novu F3A pticu a o tome uskoro.

poz

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version