ELEKTRONIKA > RC SERVO

Hitec vs Diamond vs InoLab

<< < (2/3) > >>

zajo:
Битка измеџу ino lab и hitec је завршила, победник hitec.
 ino-lab   http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6446
Кад сам прв пут видео серво приатно сам се изненадио. Одличан квалитет, невероватна брзина боли глава, дигиталне са корлес мотор мало тешки али главни проблем је да нису прецизне и ту нема лека :-\. Зашто је то ми није јасно ???

hitec HS82 metal gear- http://www.hobbyhot.com/swanghobby-hitec-metal-gear-hs-82mg-micro-servo-c-251-p-1-pr-2323.html
Квалитет просачан, нешто спории али сасвим довољна брзина, аналогне и звуче као оне старе сервоје и нешто лакши. Е ови убоду без проблем. Сва среча да сам их узео иначе не би могао да летим. Сад ino-lab су ми на вертикалац.
Што се тича малих серви hitec су мои бренд ид сад па на даље.

Што се тиче diamond севое- тамо где их има тражи се велика поштарина па царина тако да...
Поздрав.



magic:
Interesantno vezano za InoLab jer su se meni upravo pokazali jako dobri sa centrazom. Imam i ja 2 gore navedena InoLab ali cekaju neku jedrilicu i nisam ih jos probao u nekom modelu.

Kako su ti se pokazali manji HGD 202HB koje sam ti poslao? Ja sam prezadovoljan kako mi rade na MissWind.

poz

zajo:

--- Quote from: magic on April 13, 2011, 03:39:48 PM ---Interesantno vezano za InoLab jer su se meni upravo pokazali jako dobri sa centrazom. Imam i ja 2 gore navedena InoLab ali cekaju neku jedrilicu i nisam ih jos probao u nekom modelu.

poz

--- End quote ---
Стварно интересантно mmmm
Да се разумемо, код мене командне површине си подешене за 3D као прво сево армове су продужене и опсек рада на серво је велики.Мислим да за F3A и IMAC стил летења(а да непричам за warrbird-ове једрилице и слично) ino lab сарвоје  биле би више него задовољујуче прцизне. Али на овај велики опсег ето, није да је немогуче  летети али смета..И још једанпут-стварно су неверојатно снажне-брзе и квалитетно израџене .

 Кад сам ставио hitec модели су се стварно смирили. Отпуштим палице и модел спие, сатварно сам задовољан са сад.

--- Quote ---Kako su ti se pokazali manji HGD 202HB koje sam ti poslao? Ja sam prezadovoljan kako mi rade na MissWind.
--- End quote ---
Нажалост ове сервоје показале су се пре слабе са TelinkYak55M :-\ Једноставно немају снаге да повуче елероне у лет. На земљи су ок али у ваздух не. Не кажем да су сервои криви, једноставно нису за овај модел. Иначе и онако за елероне опсег није тако велики као за елеватор и што се прецизност тиче био сам задовољан. Оставичу ове севоје зе неки маљи модел. Сад летим са чкартљиве сервоје не елероне али поручио сам HS65-ke karbon gear које имам на SU 30E и раде савршено.Поручио и резервне зупчанике не коштају ништа. Размишљао сам за Diamond али биле су скупље па поштарина и тако.
Значи то је зе сад, знате да чу тестирати hitеc сертвоје до максимум :big smileпа ако има нешто(недај боже) писачу.
Поздрав.

zajo:
Прошло је годину дана и потражнја за добре сервоје разумној цени још траје.
Елем HS82 су оба цркли у размах од месец дана. Telink ми се скроз развалио ради то а други је сва среча на земји. Ino lab са друге стране још раде беспрекорно мада још су непрецизни. Искрено сад стварно незнам шта да користим.

magic:
Zajo, kod servoa je prica koliko para toliko i muzike, vrlo, vrlo retko se dobije mnogo dobar servo za malo para. Ja sam sa InoLab bio prezadovoljan tamo gde sam ih koristio. I sada su mi 4 kom u dvokrilcu MsWind50 i nemam nikakvih problema, naprotiv!

Koje dimenzije servoa juris i koje snage? Ako ti treba nesto da zameni bas HS82 onda nema mnogo izbora za te pare. Ja u sali kazem da se dobar servo pise Futaba, pa pogledaj malo sta oni nude.

Ono sto bi moglo da te zadovolji su mozda i MKS, imas ih na HK, ja sam ih imao na jednom modelu i jedan je vrlo brzo crkao, ali vidim po forumima da su ljudi uglavnom zadovoljni.

poz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version