Author Topic: HPI Savage x ss  (Read 12239 times)

Offline alexaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 190
Re: HPI Savage x ss
« Reply #30 on: April 16, 2011, 01:52:58 PM »
Jel to ona kod aerodroma? Ako jeste bili ja i dorcolac mnogo zaraslo ali ako se sredi moze da bude dobro ima dosta skokova a mislim da vlasnik nema nista protiv. Jedino problem kad prolepsa onda i motoristi dodju pa ne moze da se vozi.

Offline jake87

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 153
Re: HPI Savage x ss
« Reply #31 on: April 16, 2011, 02:16:35 PM »
Jel to ona kod aerodroma? Ako jeste bili ja i dorcolac mnogo zaraslo ali ako se sredi moze da bude dobro ima dosta skokova a mislim da vlasnik nema nista protiv. Jedino problem kad prolepsa onda i motoristi dodju pa ne moze da se vozi.

Ova je u pravcu niske banje, odnosno prodje se niska banja, jelasnica... Tim putem se islo dok su bili radovi na sicevackoj klisuri. Ne umem bas najbolje da objasnim. Staza se zove "ploce".

Ja sam bio pre dve nedelje da vozim i super je. Sada pitanje kako je, jer je dosta padala kisa i verovatno ima dosta blata. Prilaz je zemljani( jedno 300-400metara) i pod velikim usponom, nije problem kada se penje vec je spustanje katastrofa.
Ko visoko leti izgubi domet.

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: HPI Savage x ss
« Reply #32 on: April 16, 2011, 03:38:44 PM »
uff to nam daleko...

Offline alexaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 190
Re: HPI Savage x ss
« Reply #33 on: April 17, 2011, 11:01:40 AM »
Mnoogo je to daleko evo ovako izgleda ova staza pored aerodroma i mislim da nije daleko moze da se proba.