RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Telink Yak55M Ido Segev design

(1/7) > >>

zajo:
Добио сам поклон за роџендан из Кеве и Тетке. Најбољи поклон икада 26aa славље људство oo))
Telink.eu     смените језик и оно да буду еура уместо круне :)
Значи ради се о велики foamy, на њиме је радио Ido Segev из Израела. Ја сам велики фан Segeva и лако по лако је постао један од моих нај омољених пилота у свету.Биче ми част да летим овај модел.

И један прекрасан freestyle видое само за Марко торима ;namig

Стигао за 3 дана, са поштарине и њини ддв кошта 130е.Кажу да ако не ми наплате тај данок ондак морају да наплате други кои кошта више. Мои је са расклапајуча крила. Онај други је мало јефтинии.
Царину нисам платио :jaki:написали су ово,оно укупно 130е - попуст 130е = 0е. Нисам тражио нешто такво па прошло ето ??? Супер мислим (pijemo)


Uploaded with ImageShack.us
ето је кутија


Uploaded with ImageShack.us
Још једна


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Ај да видим дал је све у реду са фоткице и идем даље ()-()

soprano:
Lep model,zelim ti puno letova.Model je strasan i bice tu dosta akrobacija....  :)aplauz




Schwab:
Lep je !
Da ga teras sa srecom  (pijanoo)

Gabor:
 :)aplauz lep model!

Puno sreće sa njim!  (<--)

zajo:
Иначе Ido је 3dbuster и на you tube и на FG.
Можда би се неко разочарао кад би добио овај пакет. Мислим реално добијамо стропор, карбонске шипке и мало шпера и пластике. Али све је фино осмишљено, прецизно,крила су са профил и како једном Лазо рече: тако једноставно да напросто боли :big smile
И то све за 130е
Мануел је типично Чешки, нема ни један збор,само бројке и илустрације.Одма сам сватио да биче зезнута ствар јер један погрешан потег и можемо да бацимо овај ARF у џубре(како се и доказало касније.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us[/URL
Прва ствар је проширити две карбонске рамењаче које улазе у крила да би у њима ушла челична рамењача које пролази низ труп.Мислио да заменим челичну са карбонску али одустао. Ако је добра за Ido добра је и за мене(а можда је он сменио lol)
Кажу са 6.2 бургиу. Био сам низ цели град и нигде да наџем такву.6  6.5  и то је све.Решио сам случај успомоч шмирлице и 6-ка бургиу(они мене :jaki:)
[URL=http://img413.imageshack.us/i/photo0106q.jpg/]

Uploaded with ImageShack.us
ово је кажу вишак,нетреба ти : )


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
стаљни трап


Uploaded with ImageShack.us
угреао сам га на свечицу и угурао у нутра. Шпер ме водио.


Uploaded with ImageShack.us
Хе хе, чопав


Uploaded with ImageShack.us
а шта је мануел хтео речи поима немам lol

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version