Author Topic: Rodjendansko flajanje...  (Read 19707 times)

Offline GILE

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 594
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #60 on: March 28, 2011, 11:46:24 AM »
Zelim da se zahvalim organizatoru ovog druzenja na predivno provedenom danu. Stvarno ne znam sta jedan modelar moze jos da pozeli a da mu se tog dana ispuni. Vesela lica koja te okruzuju, lep vreme, zvukovi raznih letilica i na kraju zvuk i miris pravog mlaznog motora, cisto kao slag na tortu, nverovatno lepog druzenja.
Mirce hvala ti sto si nam ovo priredio. Hvala i Maji za bozanstvenu tortu.

http://s229.photobucket.com/albums/ee76/tehnikum/RODJENDAN_MIRCE/?albumview=slideshow

Covek prolazi kroz tri stadijuma znanja u svom zivotu:
1- Misli da sve zna
2- Zna koliko zna
3- Zna koliko nezna (tu sam sad)

Offline cheky

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #61 on: March 28, 2011, 06:06:55 PM »
A ovaj u zutoj majci , jel mu to na kapi pise TUP GAN ?Bas se pitam ?
Zirant -OKO.

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #62 on: March 28, 2011, 07:02:45 PM »
Kad se ostane bez texta ,sta reci (:sok:)  :)aplauz Srecan jubilej a krunisanje ce biti sa prvim letom Pantera (pijemo) Lijepo druzenje, mocni modeli...Fantastican pocetak sezone u kojoj ce se imati sta i vidjeti.Nadao sam se da ce taj dan iznenadjenje biti prvi let Pantera ali eto malo tenzije  do toga dana D kojeg i mi ovdje sa nestrpljenjem ocekujemo.Mirce jos jednom srecan jubilej i da se sa Panterom naletis  (pijemo)
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline mirce

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3320
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #63 on: March 28, 2011, 09:48:12 PM »
Hvala još jednom svima na dobrim željama...

Drago mi je da su se svi lepo proveli, a dobroj atmosferi uvek doprinesu učesnici. Šteta da nije bilo više modelara, jer je moglo biti samo još bolje...

Hvala Prešku i Giletu na slikama, video sam da se dosta slikalo, pa ako ima još koja interesantna, postavite je...

Sa prvim lepim danima odoh da letim Panthera...
Ni ja više ne mogu da dočekam da se to desi, ali u subotu vreme nam (Pantheru i meni) nije bilo naklonjeno. Veliki broj ljudi mi uopšte nije smetao niti me dekoncetrisao, ali vetar je bio suviše jak.
Svi sigurno shvataju da su veliki rad, trud i na kraju krajeva poprilična sredstava uložena u ovaj model i da se za prve startove moraju stvoriti maksimalno idealni uslovi za letenje...
Taj let je napravljen već "sto puta u mojoj glavi" i verujem da se neće mnogo razlikovati od bilo kojeg sa Zero-om ili Thunderbolt-om...
Posle mnogih tekstova pročitanih po forumima, videa koje sam pogledao, a pogotovo posle ličnog iskustva sa Jet Cat-om i rulanja u subotu, siguran sam da će sve dobro proći...

Ubrzo će te čitati i o tome...

U svakom slučaju, još jednom hvala svima na lepim rečima koje su Maji i meni uputili za ovaj skup, kako na forumu, tako i telefonom ili lično...


Pozdrav

Mirče



     

 
 
« Last Edit: March 28, 2011, 09:52:47 PM by mirce »

Offline branek

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 454
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #64 on: March 28, 2011, 10:33:04 PM »
Naravno, hvala na gostoprimstvu i na torti...

Sad imaš odličan šlagvort da svake godine praviš skup... :D
Naravno svake godine sa novim JET modelom... :D

Pozdrav,
hvala još jednom
Branko

"Ladies and gentlemen, this is your captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." - Captain Eric Moody, Jakarta incident

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #65 on: March 28, 2011, 10:38:59 PM »
Ja mogu samo da vam zavidim ali se nadam da imam opravdani. Jeste da sam u bliskom drustvu 11 hostesa svaki dan ali verujte mi na rec da je situacija takva da ih ni ne vidim pored brige, problema i sekiracije oko posla  oo)).

Samo jos da prodje i naredni vikend i eto i mene na livadi!

A tebi Mirce i Maji jos jednom sve najbolje, kada gledam slike skoro kao da sam i ja bio tamo sa vama!

poz
Veljko

Offline Lazo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1320
  • Za pametnog čoveka i komarac je muzika.
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #66 on: March 28, 2011, 11:05:28 PM »
Toliko mi se dopao mirčetov rođendan i sve što se događalo na Čeneju tog dana, da sam odlučio da sledeće godine i ja svoj ovako proslavim. Ne mogu da obećam neki mlazni eroplan ili nešto slično, ali MRAZni mogu. Elem, moj rođendan je (kao što znate) 26. Januara, pa kuj preživi pričaće.

 (pijemo)
Smrt fašizmu - Sloboda na aerodromu!

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #67 on: March 29, 2011, 11:41:47 AM »
Da se i ja pridruzim cestitkama.Bas bilo lepo.Torta,drustvo,letenje panterica. :)aplauz Moze opet dogodine.
Gosn Lazo,pomeri taj tvoj rodjendan negde u maj mesec.
Magicu opravdan izostanak.





Ova je po mom ukusu


Offline Lazo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1320
  • Za pametnog čoveka i komarac je muzika.
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #68 on: March 29, 2011, 01:20:17 PM »
 mmmm E sad sam u teškoj dilemi?!? Dal' da pomeram rođendan, dal' da se i ja ko Velko opravdam?!? Pitanje je sad???

 (pijemo)
Smrt fašizmu - Sloboda na aerodromu!

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #69 on: March 29, 2011, 01:28:10 PM »
Veljko ima zagonetan osmeh kao Mona Liza

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #70 on: March 29, 2011, 04:08:16 PM »

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Rodjendansko flajanje...
« Reply #71 on: March 31, 2011, 09:50:07 PM »