RC MODELI HELIKOPTERA > HELIKOPTERI - IGRAČKE

Picco Z

<< < (2/2)

IVAN3D:

--- Quote from: predator on September 06, 2008, 12:57:22 PM ---onda cu njega uzet i samo mi odgovori ono s full baterijom dali je malo teze upravljat skonto sam da ima funkciju na daljinskom da se nevrti u krug ispravi me ak grijesim i sorri ak gnjavim s pocetnickim


--- End quote ---

Da to na daljinskom se nalazi ispod desne palice i sluzi da ako ti se model vrti u neku stranu sam od sebe onda ti tu tipkas na kontra strani dok se ne zaustavi i to se obicno radi jednom!
A sto se baterije tice stvar je logicno obrnuta sto su ti baterije praznije to je upravljivost losija stim da se to ispoljava pred sam kraj leta!
VAZNO je da ga kada ga kupis prvo napunis bateriju u modelu jedno pola sata (bez obzira sto daljinski kaze da je model pun ti sacekaj) i ne pali ga pre toga jer ce baterija u protivnom imati drasticno manji kapacitet!

predator:
hvala na savjetima puno su mi pomogli i jedno malo gljuplje pitanje da li stanica od tog modela ima rupicu za usb prikljucak za simulator s obzirom na cijenu.

n3mke:
ne, nema ;)
ja ti savetujem da (ako vec nisi kupio pico z) ne bacas pare jer taj model nema nikakve veze sa pravim rc masinama.
nisam bas neko ko ima iskustva ali video sam pico z, i dosta letim u simulatoru posto sam pocetnik..
Mozda je najbolji pocetnicki model e-sky honey bee king 2, s obzirom da uz njega ide i stanica koja moze da se prikljuci na pc. Helikopter je odlican a cena je smesnih 115$-130$

predator:
ma nebi ja se tim ono bavio nego nako za zafrkancijuu a i nedaju mi se bas tolke pare na "masinu" jer to je ipak igracka.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version