Author Topic: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.  (Read 5960 times)

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« on: June 27, 2011, 11:40:11 PM »

Offline Lazo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1320
  • Za pametnog čoveka i komarac je muzika.
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #1 on: June 28, 2011, 08:18:55 PM »
 (res) :)aplauz

 (pijemo)
Smrt fašizmu - Sloboda na aerodromu!

Offline azoran

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 122
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #2 on: June 28, 2011, 09:43:32 PM »
 (res) (:sok:) svaka cast na snimcima,posto sam bio na koncertu, uplasio sam se samo da se nesto lose ne desi kada je poceo vetar da duva jace,ali sve je proslo kako treba ocigledno,jos jednom svaka cast.

Offline vihor522

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 150
  • zelja za letenjem starija je od svake letilice
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #3 on: June 28, 2011, 09:46:15 PM »
 gizmo svaka chast, jednostavno savrsheno

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #4 on: June 28, 2011, 09:51:43 PM »
Interesovalo me kad će biti koji noćni snimak i evo baš za Čolin koncert.Svaka čast, rasturaš pa razvaljuješ  (res)
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #5 on: June 28, 2011, 11:45:45 PM »
Hvala svima :)
Bas zbog tog jakog vetra sam dosta pre pocetka mislio da otkazem (dosao sam oko 18h), ali sam probao malo sa strane i video da mogu da ga kontrolisem.
Inace izbegavam da letim iznad mase i celo to vece sam se maksimalno trudio da letelicu drzim po strani ako nesto slucajno krene naopako da imam gde da sletim.
Nisam bio zadovoljan koje su kadrove koristili u direktnom prenosu, jer ko da su birali najnemirnije.

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #6 on: June 29, 2011, 07:47:36 AM »
svaka cast nisam znao da se bavis ovim,nedavno sam helikopterom isaoo po celoj srbiji i sa Bjelogrlicem smo snimali onaj spot za vojsku u prici sa Bjelogrlicem on covek pitao dal ima neko helikopterom ili necim drugim ima da snima u gradckim uslovima naprimer on misli neke scene juranja po ulicama a snimak iznad semafora...
mogao bi ostaviti negde br mob. telefona pa ako nekom treba za neka snimanja da te kontaktira.
ne mislim na slave,svadbe.. :)aplauz
ex pseudonijum: sova

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #7 on: June 29, 2011, 09:54:01 AM »
Hvala.
Vec poodavno kacim po forumu razne snimke sa mojih letecih paukova, ali si verovatno prevideo te postove.
Nema veze, u mom potpisu dole stoji sajt www.helivideo.rs gde u galeriji stoje svi snimci i neke fotke koje sam radio, a tu su i kontakt mejl i telefon.

Pozdrav  ()-()

Offline Savke89

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 103
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #8 on: June 29, 2011, 12:45:41 PM »
Da kazem lepo je to je mal.OVO je odlicno odradjeno u svakom smislu reci.Rizik uvek postoji i sa tla ali sa necim sto nije u rukama je uvek veci.Bez rizka nema uspeha sto se ovde jako lepo vidi.BRAVO 2eaa

Offline jackrc

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 80
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #9 on: June 29, 2011, 10:38:33 PM »
Bravo Dragane,

Kada sam video taj kadar gledajuci Colin koncert pomislio sam da si to ti, naravno povezujuci da si vec radio spot sa njim. U sledecem trenutku pomislim, ma nije moguce, noc je, previsoko je, prilicno je jak vetar, mnogo je ljudi dole itd., ali sa druge strane sta drugo, na stubu nije, veliki helikopter nije jer su vibracije drugacije, balon nije jer je on staticniji. Oktokopter sto posto! I onda vidim ovde potvrdu.

Veoma hrabro, predivno, high tech.

P.S. Inace reditelj tog prenosa te nije ni jednom recju spomenuo, video sam izjavu, svu slavu su uzeli na sebe (RTS), kao prvi u ovome, prvi u onome. Shou.

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #10 on: June 29, 2011, 10:59:35 PM »
Hvala svima :)
Na rts-u su me kao zvali da u prilogu o snimanju koncerta dodjem sa letelicom i kazem par reci, ali kao ne mozemo da te potpisemo sa helivideo, vec samo ime i prezime i fotograf.
Pa reko' ako ja dolazim na vas poziv da vam malo "obogatim" prilog, valjda je red da i ja imam bar neke koristi od toga.
Na kraju su mi pola sata pre dogovorenog snimanja javili da ipak nece moci mene uopste da pomenu ili prikazu, vec samo letelicu...e reko netje motji onda nista.

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #11 on: June 29, 2011, 11:07:51 PM »
Gledao sam i ja prilog. Pomenuli su kako RTS ima high-tech opremu, izmedju ostalog "letelicu koja sama odlece i vraca se do reportaznih kola"   :sljus

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #12 on: June 30, 2011, 08:04:50 AM »
ma imaju oni mog dj...ku  ,kur..e se sa tudjim perjem,jel mozes da se registrujes kao neki samostalni snimatelj i da ako hoce da koriste tvoje usluge da moraju da te spomenu??nisam u tim vodama pa ne znam koja je procedura??
ex pseudonijum: sova

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: Zdravko Colic koncert, Usce 2011.
« Reply #13 on: June 30, 2011, 12:38:30 PM »
Ma i nisu me oni angazovali, vec Colin menadzer, pa je bio dogovor da im dam snimke da puste odmah u prenosu.