RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > SCALE MODELI

Stearman pt17 28''

(1/3) > >>

pericamitic:
Pozdrav,

Od koleginica i kolega sa posla sam dobio komplet za sklapanje Guillow's Stearman pt17 od balse.
to je ovaj avion:


model je predvidjen da leti sa gumenom trakom ili glow motoricem, ali posto sam video da ga prepravljaju na elektro mislim da cu ga i ja pokusati sastaviti tako.


Posto nikad nisam sastavljao avio model kao sto je ovaj zamolio bih sve strpljive ljude da mi putem saveta pomognu oko sastavljanja. Slike naravno nece nedostajati.

BTW. Komplet je kupljen u Beogradu.......

Gabor:
Model je prelep!
Samo polako sa sastavljanjem, na pitanjima nemoj štedeti! Kako kažu od viška glava ne boli. Postavljaj slike i sigurno ćeš imati podršku.

Pozdrav!

pericamitic:
Evo sta komplet sadrzi:




Pridrzavajuci se plana u kojem je do detalja objasnjeno sta i kako se pravi za koji pogon ovog modela, ja stigoh do ovde i smatram da je dosta za veceras.

pericamitic:
 Imam jednu nedoumicu:

Model je promera krila 28in. ili 70 i nesto cm. Interesuje me cime ga presvući?
ima li neki ultra laki oracover ili neka folija, jer ova maramica( ne znam kako je drugacije nazvati) koja je tu za pokrivanje ne deluje mi kao dobro resenje; jer dok je nalepim i ofarbam sigurno ce biti mnogo teža nego oracover.

Ovo je prvi model aviona koji pokusavam sastaviti.
* sad sam video sliku rama koju sam postavio. Izgleda na slici da je model kriv ali nije tako, da li je senka ili nesto drugo...

vladasimon:
Ta "maramica" je izgleda japan papir :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version