RC MODELI AVIONA - SUS > JET MODELI

Galeb G-4

<< < (2/13) > >>

coka:
 U ove pozne sate, upravo sam se vratio iz posete Sremsko Mitrovackom institutu.
 Model, garantujem, uzivo izgleda bolje nego na slikama.
 Podosta truda je ulozeno i prelep avion se polako radja.
 Ono sto je najlepse, iako je bilo dosta pojacavanja, gitovanja , spricgitovanja i ostalih nabacivanja mase, i dalje cela konstrukcija deluje lagano.
 Sava je poprilicno opreme vec smestio u avion i meni je bilo pravo uzivanje da vidim sve to uzivo.
 Mislim da sadasnjem vlasniku polako raste osmeh na licu citajuci i gledajuci ove recenice i slike, pa se nadam, zarad clanova ovog foruma koji su ocarani jetovima, da ce neko, Sava ili vlasnik, postaviti malo vise slika na ovaj forum.
 Savo samo napred i svaka cast

 Coka

r-xx:
Naravno da mi je drago, model ima neku magiju i to se oseti.. Uzhivo je mnogo lepshi nego na slikama,
i zhelja mi je da ova prelepa maketa postane letilica, da je vidimo u vazduhu..

Uz veliki trud nasheg druga Save, vrednog i pozhrtvovanog modelara, da tehnichki reshi dosta problema,
 puno shmirglanja, mudre savete nasheg profe, moje nesebichno finansiranje, ovaj model tje izatji na pistu!

Ono shto je do nasheg tima, je da model bude tehnichki dobar 'spartan varijanta' i u zavisnosti kako se pokazhe
na pisti, mogutji tjunap sledi..

                                                           (<--) (<--) (<--)

vpanin:
FEN- o -menalno

Sava:
Fotosi koje sam objavio su informativnog, a ne edukativnog karaktera. Za makro fotografiju nemam aparat, a kakav može biti model u sadašnjem stanju, posle gitovanja bez završnog rada, vidljivije je u prirodi. Paneli NEĆE biti odrađeni jer je to volja vlasnika, a za kolor još nije doneta definitivnea odluka. Kada sve bude gotovo, može i slikanje. Akcenat je za sada bačen na mehaniku i udahnuti život maketi bez ikakvih planova i fotografija, morate priznati ni malo nije jednostavno. Svo svoje znanje i nesebičnu Cokinu stručnu pomoć upotrebili smo da jedan ovakav model zaživi. Nadam se na zadovoljstvo naše i Zubino.
Hvala kolegama na lepim rečima, nadam se da će prisustvovati probi ovog ne baš svakidašnjeg modela.

r-xx:
Ipak vlasnik da se oglasi..

U pitanju je jedna niskobudzetna varijanta vrlo interesantnog modela za sve nas. Zelja je da ovaj
galeb poleti sa glou fenom.. niti tje tu biti lepog zvuka niti velike snage potiska, pitanje je dali tje
uopshte motji da poleti sa trave.. u toliko je izazov vetji..
svakako zabavljamo se, ja kao investitor gosn' Sava kao izvodjach radova, tu je i nash dragi Profa
chiji je ovo avijon bio, svakako vrlo zabavno za sve nas..

ovaj model netje motji da se poredi sa prelepim jet modelima nashih prijatelja, niti je to moja namera,
ovo je klasa za sebe, u sluchaju da nas prijatno iznenadi, usleditje jedan ozbiljan tjunap i restajling..
nemam nameru da preterano ulazhem u njega pre prvog leta, jer nazhalost verovatnotja da nam model
gekne na livadu nije mala a onda dzaba godinu dana lickanja i nitckanja..
 
   (pijemo)

                                                                                                                                       (<--) (<--) (<--)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version