Author Topic: NLO na obroncima fruske gore  (Read 3754 times)

Offline nebeski

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 386
NLO na obroncima fruske gore
« on: September 20, 2011, 11:31:26 AM »
Ajmo nek se javi ko je 10. septembra "prosetao" multikopterče do fruške gore   lol a posle toga ga i u zemunu izvodio u setnju, tako da je narod  oo)) .

http://www.youtube.com/watch?v=bKaDu8Xh-I0&feature=player_embedded#!

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: NLO na obroncima fruske gore
« Reply #1 on: September 20, 2011, 12:13:24 PM »
Ma to je meteoroloski balon  ;namig

Mislim da je kod vanzemljaca ove godine nesto jaca turisticka ponuda vezana za Zemlju, tako da ih je vise ove godine:

http://www.space.com/12995-ufo-sightings-reports-spike-august-summer.html

Offline vlada.bgw

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 161
Re: NLO na obroncima fruske gore
« Reply #2 on: September 20, 2011, 07:15:58 PM »
Koliko sam gledao po netu cesti su slucajevi vidjanja na slikama i snimcima , jer oko ne vidi IC spektar za razliku od aparata i kamera .  Koz na sta je po sredi :)

   - o ovome sam gledao na Discovery-u i niko od strucnjaka nema objasnjenje , sem da se nije videlo golim okom ;)


Jos jedan simpatican video :
« Last Edit: September 20, 2011, 07:19:13 PM by vlada.bgw »
YT1GTI    www.videostudio.rs     vlada@videostudio.rs

Offline divian

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 125
  • Imaš mašinu? Možeš da zarađuješ!
    • Poljoprivredne mašine
Re: NLO na obroncima fruske gore
« Reply #3 on: October 11, 2011, 01:13:14 PM »
Ja sam ovog leta video nesto na nebu i bilo je zanimljivo, ali jos uvek ne kontam sta je moglo biti.
Naime usred neba jedan od manjih oblaka je imao neku refleksiju na sebi, nesto tipa kao kada smo bili deca i sa odsjajem sa ogledalca zezali drugare.
I to je bilo na nebu nekih dobrih 20tak min dok se oblak na kraju nije pomerio. Ne mogu naci slicnu sliku na internetu.

Offline Viper

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 131
Re: NLO na obroncima fruske gore
« Reply #4 on: October 18, 2011, 08:24:37 PM »
Ma kakav NLO i kakvi multicopteri. Skoro sam otvarao temu "cudna pojava na nebu", milion posto ubedjen da sam video "nesto".  Sumnjao sam na neki multicopter ali ne znam nikog iz ovih krajeva sa multikopterom, imas nas par modelara i to je to. Ali pre neki dan radim nesto oko kuce predvece i vidim u daljini neki zmaj. Digli ljudi zmaj, bilo vetra, nista neobicno. Polako pocinje da pada mrak, a ono pocinje nesto da svetluca na onom zmaju. Uzmem dvogled kad ono ljudi okacili led diode na zmaj i to sve iz daljine izgleda ludacki, izdaje ga jedino veliki rep za stabilizaciju. A kad je pao mrak totalno, ni rep se vise ne nazire, vec samo neko cudno svetlo na nebu koje cudno leluja na nebu. Tolko od NLOa. Ko nije video da je to bio zmaj prethodno moze samo da misli da je "nesto" video...

Offline Dejan Dobricki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 380
Re: NLO na obroncima fruske gore
« Reply #5 on: October 19, 2011, 11:53:14 AM »
Ma kakav NLO i kakvi multicopteri. Skoro sam otvarao temu "cudna pojava na nebu", milion posto ubedjen da sam video "nesto".  Sumnjao sam na neki multicopter ali ne znam nikog iz ovih krajeva sa multikopterom, imas nas par modelara i to je to. Ali pre neki dan radim nesto oko kuce predvece i vidim u daljini neki zmaj. Digli ljudi zmaj, bilo vetra, nista neobicno. Polako pocinje da pada mrak, a ono pocinje nesto da svetluca na onom zmaju. Uzmem dvogled kad ono ljudi okacili led diode na zmaj i to sve iz daljine izgleda ludacki, izdaje ga jedino veliki rep za stabilizaciju. A kad je pao mrak totalno, ni rep se vise ne nazire, vec samo neko cudno svetlo na nebu koje cudno leluja na nebu. Tolko od NLOa. Ko nije video da je to bio zmaj prethodno moze samo da misli da je "nesto" video...

ma da ,kako su se pojavile nazovimo ih diode na metar ,svasta je moguce,neki dan ja vozim auto i covek vozi bicikl ,izlepio po vazi-sasiji sa leve i sa desne strane ,svetli nemoze u njega gledati , iz daljeg kada ga pogledas u mraku mislis da je svetleca kugla

poz