RC MODELI HELIKOPTERA > PITANJA POČETNIKA O HELIKOPTERIMA

Pocetnik u ovom Sportu

<< < (3/9) > >>

norrin radd:
I jos jedna stvar, pojavi se negde gde drugi lete i malo posmatraj. Nije isto kada letenje gledas na internetu i uzivo.
Mnogo lakse ce ti se sloziti u glavi ponasanje helikoptera ako letenje gledas uzivo.

Horvi911:
Video sam da ovde imam par komsija sa Miljakovca e samo jos da stupim sa njima u kontakt  :big smile

norrin radd:
A preporuka t-rex 450 (jos bolje 500), ili mini titan, za njih imas delova koliko hoces, lete savrseno i kad se jednom utrimuju ostace takvi sve dok ih ne razbijes.
Naravno obavezno orginali sa dobrim setupom i onda mozes da napredujes u letenju a manje da se bavis popravkama. Primera radi sa T-rex 500 sam leteo 3 godine da ga nisam ni pipnuo od sklapanja, sve dok mi nije otkazao jedan lezaj na motoru pre koji mesec.
Ako se zaglavis sa onim kineskim kopijama dugo se neces iskobeljati a na kraju ces svatiti da je to sve bilo samo gubljenje vremena.
Ovo je savet za one koji stvarno zele da se bave helikopterima i napreduju kako treba.
A ako si zadovoljan sa time da malo hoverujes i uradis po neku osmicu, a mnogo da se zezas sa stelovanjima i popravkama, onda samo navali na kineze.

Horvi911:
Pa nisam raspoložen za samo štelovanje, ali najveći problem je što t-rex 450 nema da se kupi kod nas a da bi ga narucio preko grane imao bi problem sa RATEL-om.
A pošto sam se već opekao o RATEL, nakako ne znam šta smem da poručim a sta ne...
Bilo kakva pomoć oko toga šta smem a sta ne smem da poručim bi bila poželjna.

 

pericamitic:

--- Quote from: norrin radd on October 20, 2011, 11:22:05 PM ---....
A ako si zadovoljan sa time da malo hoverujes i uradis po neku osmicu, a mnogo da se zezas sa stelovanjima i popravkama, onda samo navali na kineze.

--- End quote ---
Ovde se bas i nemozemo sloziti , kinezi su se mnogo promenili tako da konkretno hk450 pro i nije los izbor i lepo ume da leti bez da se svaki put podesava. Iz licnog iskustva.
500 klasa je sigurno bolja, zbog stabilnosti, upravljivosti.

Ali kao sto sam rekao nije moje i necu nikoga nagovarati sta da uzme.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version