RC MODELI HELIKOPTERA > PITANJA POČETNIKA O HELIKOPTERIMA

Pocetnik u ovom Sportu

<< < (8/9) > >>

Horvi911:
Ja postavi ovaj pos da mi pomognete i pokazete, a ne da me sad ubijete u pojam.
Naravno da je Bolji Trex 450 a jos bolji 500 i tu su i stanice koje isto kostaju , koliko para toliko i muzike.
Tako je i u automobilima, racunarima pa sto ne bi bilo i u Hilikopterima.
Kinezi su kinezi ali ne bi bili svecka sila i prvi u proizvodnji svega i svacega da se ne trude....

imam osecaj ko da mi govorite ako ne kupis BMW, Volvo ili Mercedes nikada neces nauciti ni da vozis.
Malo mi je tesko da svatim da je to toliko lose ako nije neki od xxxx evra da ne moze nista da se nauci, mozda malo teze ali.... nauci se ili se barem pocne

Pominjao sam model KDS 450s i ocekivao neki malo pozitivniji odgovor i tu neku preporuku za te pare ipak treba da vidim da li sam ja uopste za to..
Da dam tolike pare i da kazem posle toga ovo nije za mene sta da radim sa tim helikopterom od xxx para. 
Jedino sto sad mislim je da najbolje odustanem posto ja te pare nemam da bacim.

aca405:
Mislim da ne treba tako lako da odustaneš, već vidi koliki ti je budžet i gledaj da za te pare uzmeš neku optimalnu mašinu.

Ako kreneš od popularnog modela kao što su 450 i 500 klonovi, uvek možeš da ih kasnije malo unaprediš boljim delovima.

Naravno, nisu kao originalni T-Rex helikopteri ali nisu baš ni neupotrebljivi za početak.

Pročešljaj temu o helikopterima i mislim da ćeš naći dosta korisnih informacija a zima tek dolazi, pa što više radi na simulatoru i isplatiće se.

Ako ti se ne svidi, mislim da nije problem prodati takav model, naravno ako je i dalje ceo :)

norrin radd:
Niko nije hteo da te ubije u pojam, ali istina je takva kakva jeste.
Kao sto aca405 rece, prvo simulator, pa ako vidis da ti ide onda lepo skupis pare pa pazaris najbolje sto mozes.
Ako ne kupis BMW, Volvo ili Mercedes, naucices da vozis, ali jugo, bez klime, servo volana, ABS-a, kontrole proklizavanja, airbaga, grejanja u sedistima,  tempomata, cetralne brave, elekrtronskih podizaca, muzike, alufelni, koji ce preci svega 20.000-30.000 do generalne...trebam li jos da nabrajam?
U svakom slucaju vozices juga kome ce prednji i zadnji tockovi da idu razlicitim putanjama, u krivinama ce se ponasati lose, ubrzanje 0, krajnja brzina smesna, srafcigeri u prozorima da se ne otvore itd.a kako je voziti BMW, Volvo ili Mercedes, na zalost nikada neces znati.
Ali jedna velika razlika je sto BMW , Volvo, Mercedes zaista mnogo kostaju i malo njih moze sebi to da priusti, a dobar rc helikopter uopste nije nedostizan.
Izvinjavam se vlasnicima juga ako sam ih kojim slucajem uvredio iznosenjem uvih cinjenica...

Horvi911:
Sto se tice volvoa sada ga proizvode kinezi sa punom licencom a ne samo kao radna snaga....

norrin radd:
Zao mi je sto je na kraju savet ispao drugacije nego sto si ti ocekivao, ja sam se potrudio da on bude sto realniji. E sad ako si ti trazio savet samo da bi ti neko rekao to sto zelis da cujes, onda sam se bez veze trudio. No nema veze, mozda ce jos neko ovo procitati kome ce pomoci.  ()-()

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version