ELEKTRONIKA > SIMULATORI

UPUTSTVO: Povezivanje stanice i simulatora preko spp, ppjoy, FMS, AF, RF, Phx

<< < (2/6) > >>

firebird:
Drago mi je zbog svih kojima sam pomogao  :big smile, a onima koji se još nisu snašli poručujem da ne odustaju tako lako   4e  (work)

Evo jednog malog saveta za korisnike Walkera, Turnigy i Eurgle stanica: ako imate problema sa "prihvatanjem" signala sa stanice, u spp izaberite opciju PPM(Walkera), druga opcija od vrha i trebalo bi da proradi...

                                       

Najavljujem uskoro podešavanja za RF...

sova:
" firebird" znam da sam dosadan sa svojim podpitanjima al mora jos jedno objasnjenje u simulatoru za phoenix rc spominjes program emu koji sluzi da zaobidje interfejs phoenix programa moze malo objesnjenje oko toga i gde moze da se skine ,razna sam skidao al to izgleda nije taj koi je potreban ne mogu da nadjem odgovoarajuci!!!

Bigneda:
...stize na mail, malo samo strpljenja ;)

Duh_Koji_Hoda:
Sad sam se tek prikljucio temi, ali sve pohvale za objasnjenja, pre sam probao ovo da uradim, ali sam ubrzo odustao. Sada sve radi, samo imam problem sa kalibracijom u AeroFly, komande su previse osetljive, skacu naglo iz min u max, ili ide samo do sredine i nazad. Dok u PPM-Audio imam normalan signal. Da li je moguce da je do simulatora i da probam sa Phoenix-om?

firebird:

Hmmmm..... mmmm , posle urađene kalibracije u ARF trebalo bi normalno i ravnomerno da se pomeraju crtice   

proveri još kalibraciju u control panelu -> game controlers, tu bi trebalo isto ravnomerno i kontrolisano da se pomeraju

pogledaj nekoliko postova iznad, možda treba u spp konzoli da promeniš vrstu stanice, nisi naveo koju koristiš

ne odustaj, proradice sigurno  (:beer:)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version