Author Topic: Staza za RC automobile  (Read 76108 times)

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Dogovor za prevrtace na Galovici
« Reply #45 on: January 29, 2012, 06:47:40 PM »
Koja su to kriticna mesta koja traze kanap ?

Toplu vodu moramo izmisliti ako nam treba :) a treba nam da bi poboljasili postojecu stazu ;)

Sto se tice toga da nema gde da se vozi nije tacno i par nas OZBILJNIH koji se ovim hobijem bave godinama uvek smo imali gde da vozimo samo je trebalo da se svi skupimo ;)
E sad kad nas je mnogo vise a tek od ovog leta, vreme je i za PRAVU stazu. Problem je trenutno SAMO u lokaciji odnosno parcetu zemljista, sve ostalo je spremno :)

Potrebe za kasicom i prikupljanjem za sada nema, obzirom da ovaj sport dosta kosta a stare kajle imaju i po dvocifren broj modela izdatak za stazu je najmanji problem ;)

I da ozbiljnije od ovoga tesko da ima, osim ako nam neko ne pokloni plac u centru ;)
Pa nista onda , znaci sve je spremno ... samo par prevrtaca i resen problem , ali ja sam skapirao iz postova da je bezveze ulagati u Galovicu ,da se trazi nova staza (vec pola godine cak je i zamrla ta prica) ,a nove staze nema ,status quo

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Dogovor za prevrtace na Galovici
« Reply #46 on: January 29, 2012, 06:49:52 PM »
Razmisljao sam dosta i odavno na ovu temu. I nazalost mislim da sa trakom tipa ona za vodod/struja/radioaktivno/radovi nema srece, jer bilo da je polozena po zemlji bilo da sluzi kao ograda zategnuta izmedju guma. Ili ce model da prodje kroz nju i pocepa je a ako je i polozena po zemlji onda ce tockovi da je pocepaju samo tako kada predju preko, a tek Kristijan sta bi joj uradio  (___)  :hehe.

Ja sam uverenja da cemo ipak naci nekog razumnog da nas ugosti, a onda plasticno crevo i to je to.

poz
« Last Edit: January 29, 2012, 11:09:00 PM by magic »
Veljko

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Dogovor za prevrtace na Galovici
« Reply #47 on: January 29, 2012, 07:17:06 PM »
Prica je zamrla mozda na forumu ali se van njega radi na tome ;) lako je pricati i nalaziti zamerke, aj malo konstruktivnog i nadjite LOKACIJU !

Sto se trake tice to je da bi se nove kolege lakse orijentisale na stazi a i starima nece da skodi, problem sa otvorenom stazom je taj sto dok neko ne nauci kako ide i kuda da vozi mnogo se puta desi da vozi u kontra smeru i tamo gde ne bi smeo a tada nastaju teske havarije (i skupe) bespotrebno !
Kod ozbiljen staze te ivice su obavezne i dosta doprinose smanjenju havarija :)

Offline kristijanbgd

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Dogovor za prevrtace na Galovici
« Reply #48 on: January 29, 2012, 10:34:37 PM »
Odavno sam pomenuo 20 ari u Velikoj Mostanici.Znam da je dalje od galovice i da nije na terazijama ali ..

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Dogovor za prevrtace na Galovici
« Reply #49 on: January 29, 2012, 10:38:52 PM »
Nismo zaboravili ali trazimo ako je moguce nesto blize ;) ako ne eto nas kod tebe na njivi ! ...samo jos da je pronadjemo  :_D

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Dogovor za prevrtace na Galovici
« Reply #50 on: January 29, 2012, 10:48:45 PM »
Velika Mostanica je odlicna lokacija ,jos sad sa novim mostom ...  oo)),moji imaju tamo vikendicu i veliko dvoriste ,imamo i veliki rostilj sa motorom za jagu  :_D  tako da posle voznje mozemo tu da rostiljamo

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Staza za RC automobile
« Reply #51 on: January 30, 2012, 08:49:56 AM »
Ako ste raspolozeni da se skupimo ovih dana pa da odemo do Mostanice(ako se Kristijan slaze) pa da vidimo taj plac mmmm,   Predlozio sam da formiramo neki fond za stazu iz prostog razloga sto bi trebalo angazovati mozda neku ozbiljnu ekipu radnika i neki bager,ako treba ravnjati ili iskopati nesto (work). Moj prijatelj ima gradjevinsku firmu pa mozda on moze da nam "pozajmi" bager mmmm

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Staza za RC automobile
« Reply #52 on: January 30, 2012, 01:20:47 PM »
Ko sto rekoh problem je SAMO lokacija, i bager i radnici su odavno spremni ;)

Offline kristijanbgd

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Staza za RC automobile
« Reply #53 on: January 30, 2012, 09:37:21 PM »
Sto se mene tice mozemo kad se dogovorimo jedino moram matorog (caleta) da povedem jer nisam bio na placu dvadeset i neku godinu. I ako nije problem samo temperatura da bude u plusu..

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Staza za RC automobile
« Reply #54 on: January 30, 2012, 09:58:43 PM »
mozda sam ja navikao na Mostanicu, jer idem cesto , pa mi se cini da je blizu  :-\ kad pogledas realno ima da se ide do tamo , ali mozda ako se taj tvoj plac svidi dzombama  (res)(pijemo),ja mogu da organizujem neku slobodnu ostavu u Mostanici , za neke potrebstine oko staze. mislim , nemam pojma , neka drugi se jave da ne bude da ja vucem tu pricu ...

Offline kristijanbgd

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Staza za RC automobile
« Reply #55 on: January 31, 2012, 09:26:22 PM »
To je odlicno ako mogu skakaonice,buzir crevo,gume i ostalo da stoji kod tvojih.
 Mislim da bolju varijantu tesko da cemo naci (pijemo)

Offline alpha

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 294
Re: Staza za RC automobile
« Reply #56 on: January 31, 2012, 10:03:48 PM »
A kako bi bilo da se napravi klub i da se od grada trazi lokacija za stazu?!Mislim da bi to verovatno nekome bilo interesantno iz gradske vlasti.Tako razmisljamo nas par drugara iz Jagodine kada nas bude dovoljno da trazimo od grada lokaciju za stazu.

Offline kristijanbgd

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Staza za RC automobile
« Reply #57 on: January 31, 2012, 10:44:28 PM »
Mislim tj. verujem da Beograd ima skupo zemljiste tako da i ako bude bice neka periferija..Tako da nam dodje na isto.
Ali nas ne kosta nista da probamo.

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Staza za RC automobile
« Reply #58 on: January 31, 2012, 10:49:40 PM »
To je i meni palo na pamet,ovi skejteri su dobili extra lokaciju ...  mmmm ali cisto sumnjam da ima nekih sansi ...

Offline alpha

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 294
Re: Staza za RC automobile
« Reply #59 on: January 31, 2012, 11:19:03 PM »
Nista vas ne kosta da probate a ako dobijete lokaciju bice i novca za sredjivanje staze iz budzeta.Bar vas u Beogradu ima dovoljno da pokrenete tako nesto.