Author Topic: No Name sailplane  (Read 19145 times)

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: No Name sailplane
« Reply #45 on: April 13, 2013, 09:47:14 AM »
Kako si zavrsio sa tezistem, tj. gde ti se sada nalazi?

poz
Veljko

Offline jovule

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
Re: No Name sailplane
« Reply #46 on: April 13, 2013, 10:05:48 AM »
Teziste je pomereno napred, i sada se nalazi na negde izmedju 1/2 i 2/3 krila ka napadnoj ivici...

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: No Name sailplane
« Reply #47 on: April 13, 2013, 12:21:13 PM »
Quote
Odgovor mi treba sto pre, kako bih narucio i primio posiljku, jer se skorije vracam u Srbiju.
Quote
Hvala brate... Nasao sam i ja za minut i 29 sec takodje... Pogresno sam formulisao pitanje... Bilo je vezano za Srbiju :D
Pardon. Iz gore napisanog sam mislio da si negde u EU pa ti treba hitna adresa za narudžbu...
 ;namig

Offline jovule

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
Re: No Name sailplane
« Reply #48 on: April 13, 2013, 04:54:21 PM »
Jesam u Rumuniji a ni u jednoj od firmi odavde nisam nasao... A iz EU trajace malo slanje, a ja u skripcu sa vremenom... U svakom slucaju hvala... mislim da cu nekako zavrsiti posao...

Poz

Offline jovule

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
Re: No Name sailplane
« Reply #49 on: April 25, 2013, 09:44:27 AM »
Nikad vise ova Colour shema...  8)
Vec drugi put mi se desava da zbog ganjanja termala, gubim jedrilicu iz vida, a naravno razmisljam i o pravljenju novog centroplana, sa kocnicama i flapsovima... ne ide vise ovako...  8) (<--) mmmm

Pozdrav

Offline jovule

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
Re: No Name sailplane
« Reply #50 on: May 08, 2013, 11:13:04 PM »
PROBLEM...
HTS-VM (variometer) sensor + HTS=SS (sensor station) upravo stigli na moju adresu... povezem sve kako treba, na senzoru svetli plava lampica, a na stanici u opciji sensor i dalje stoji samo BATTERY koji je inace po default-u... STA DA RADIM DA PUSTIM OVO U PROGON :D mmmm