RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Giles202 by Alan Goljevšček

<< < (2/3) > >>

zajo:
Да Матори- професионалан hi end F3P модел indoor али то незначи да се неможе летети и напоље. Треба да има мало или ич ветра. За почетак летичу га напоље па касние надам се да чу начи неки затворени простор некако.
 (pijemo)

zajo:
Коначно полетео  (pijemo)


Било је мало ветра и носи га метар горе доле као лист папира  :big smile Све ради савршено, стварно је прецизан и агилан. Мислим да чу имати пуно лепих момената а и постачу бољи пилот са Giles :)
Поздрав  ()-()

mirce:
Bravo Zajo, interesantan model...

A tek livadu što imate... Jel to neki aerodrom?

Pozdrav

Mirče

losmi:
Svaka cast zajo,odlican model  :)aplauz

Hoce biti neki vidoje,da ga vidimo u akciji?  mmmm

Pozdrav  (pijemo)

zajo:

--- Quote from: mirce on April 02, 2012, 12:08:28 PM ---Bravo Zajo, interesantan model...

A tek livadu što imate... Jel to neki aerodrom?

Pozdrav

Mirče

--- End quote ---
Да Мирче- то је наш Аеродром спортке авиацие "Сенковец"( 20мин од центар града). Сад док је зелена трава стварно је лепо а мени се увек свиџа  :) посебно кад имам неки 50cc паркиран и спрерман  :big smile. Овај стиропорац ретко че летети тамо. Имам алтернативна места за летење повезано и са посао и мислим да могу да одрадим доста сати на модел ако све буде ок.
 (pijemo) 

--- Quote from: losmi on April 02, 2012, 12:16:01 PM ---Svaka cast zajo,odlican model  :)aplauz

Hoce biti neki vidoje,da ga vidimo u akciji?  mmmm

Pozdrav  (pijemo)

--- End quote ---
Хвала Милоше  :big smile  Биче видео обечавам али рано је сад, дај ми мало времена да упознам модел( а и он мене  :big smile  )   Није баш тако лако летети га као што изгледа док лете ови професионалци  :mhm
 (pijemo) (pijemo)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version