Author Topic: SELOTEJP U BOJI  (Read 8484 times)

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1702
SELOTEJP U BOJI
« on: January 23, 2012, 11:28:06 PM »
Da li neko zna gde ima da se kupi selotejp u boji ,petice(sirine).
Trazio sam po farbarama ,ali nemaju,da nema mozda u ,,URADI SAM"
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline aca405

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 152
Re: SELOTEJP U BOJI
« Reply #1 on: January 24, 2012, 01:17:11 PM »
Ja sam kupovao u Merkatoru (hipermaket), u delu gde se prodaje školska oprema, olovke, lepkovi i sl.

Verovatno ima još negde ali nisam siguran.


Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1702
Re: SELOTEJP U BOJI
« Reply #3 on: February 05, 2012, 11:33:00 AM »
A da li neko ima iskustva,koja traka, (to jest od kog proizvodjaca)najjace lepi,posto sam ipak odlucio da ovaj model http://rcfly4um.org/index.php?topic=8834.msg55980#new  presvucem pomenutom trakom,a krila cu kao i do sada onom tekstilnom trakom(popularno zvanom,,KIDNAPER").
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: SELOTEJP U BOJI
« Reply #4 on: February 05, 2012, 12:29:51 PM »
Najbolje trebaju da lepe trake koje imaju veći procenat kaučuka u sebi, prepoznaćeš ih po sladunjavom mirisu kad odlepiš malo trake i pomirišeš lepljivu površinu, što je miris intenzivniji traka bolje lepi.

Znam da deluje čudno ali ono što je bitno da radi! (:sok:)
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: SELOTEJP U BOJI
« Reply #5 on: February 05, 2012, 12:43:01 PM »
Ja sam u mojoj firmi jednom napravio grešku i u nabaci za pakovanja uzeo samba trake. Jako su loše, slabo lepe, veoma brzo se odvaja lepak od nosećeg dela i ostavljaju fleke kad se odlepe. Duct trake jesu jake, ali opet sve zavisi od proizvođača. Lepak na nekima jako brzo na toploti postane žvakast i kad model bude neko vreme bio na suncu počeće da curi sa strane.

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: SELOTEJP U BOJI
« Reply #6 on: February 05, 2012, 01:20:23 PM »
Aero trake su solidnog kvliteta ali ima puno falsifikata svaka druga manufaktura u srbijinamotava trake na kartonske hilzne sa brendom Aero. Tesa trake su dobre, dok su naravno bez premca u kvalitetu 3M trake. Sa 3M trakama nema greške ali to zadovoljstvo košta!
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."