Author Topic: Tockovi 1/10  (Read 6577 times)

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Tockovi 1/10
« Reply #15 on: January 30, 2012, 01:18:01 PM »
Ako je 'zvanican' trebalo bi da su priblizne cene kao i svugde bez tih 20% provizije ;)

Offline mita22

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Tockovi 1/10
« Reply #16 on: January 30, 2012, 02:50:36 PM »
bio sam danas do tagor-a u YUBC,uzeo sam katalog iz conrad-a,a sto se tice porucivanja uzimaju 10-15 posto na katalosku cenu  zavisi od proizvoda (yay).a sto se tice narucivanje autica neisplati se,kako sam ga razumeo treba kod nas da se plati neka taksa oko 10000din ???  . za autic,jedino se isplati da se kupi 10-ak autica odjednom(potpuno istih,jer ako su razliciti za svaki po 10000 din.) 4e  ma da nesto pokusavaju da rese taj problem posto su zastupnici conrada za beograd ali to ce da potraje tako mi rece.

a porucivanje nemora smo preko kataloga moze sa sajta da se uzme kataloski broj kazes im i oni narucuju,tako da nemora da se ide kod njih po katalog. ()-()

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Tockovi 1/10
« Reply #17 on: January 30, 2012, 04:06:12 PM »
Ako hoces da kupis autic preko Conrada, bolje ti je, makar trenutno, da to uradis direktno preko njih.
Ja sam pre mesec dva meseca kupio 3 automobila preko njih, platio u banci preko fakture i stiglo mi je na adresu, a kod nas sam platio carinu, cca 30%.
Mislim da je ovaj nacin kupovine isplativ jedino za modele koji su na akciji, jer postoje mnogo jeftiniji nacini da se nesto kupi, Austrija, Nemacka.........., a o izboru robe necu ni da pricam.

Offline vladad

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 117
Re: Tockovi 1/10
« Reply #18 on: January 30, 2012, 11:00:15 PM »
bio sam danas do tagor-a u YUBC,uzeo sam katalog iz conrad-a,a sto se tice porucivanja uzimaju 10-15 posto na katalosku cenu  zavisi od proizvoda (yay).a sto se tice narucivanje autica neisplati se,kako sam ga razumeo treba kod nas da se plati neka taksa oko 10000din ???  . za autic,jedino se isplati da se kupi 10-ak autica odjednom(potpuno istih,jer ako su razliciti za svaki po 10000 din.) 4e  ma da nesto pokusavaju da rese taj problem posto su zastupnici conrada za beograd ali to ce da potraje tako mi rece.

a porucivanje nemora smo preko kataloga moze sa sajta da se uzme kataloski broj kazes im i oni narucuju,tako da nemora da se ide kod njih po katalog. ()-()

Mislim da je to zbog stanice... citaj RATEL  ti 10000din.
ovi u yubc nisu najbolje upuceni oni su to dobili da rade od nove godine tek su u izradi sajta, ne znam da li si pricao sa Zokijem ili sa Bobanom ali pitacu ih ja da mi daju tacnu informaciju samo reci koji model pa da dobijemo tacno koliko ces da platis. Oni su mi rekli da su ZVANICNI a sto se tice pribliznih cena samo prenosim sta su meni rekli, ja od njih stalno uzimam neku robu elektronske komponente jer ja radim 3 lokala dalje od njih.
Ali ako sam ja u pravu za ovih 10000din da je to Ratel zbog stanice, mislim da se onda i te kako isplati preko njih naravno bez stanice.