RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Domin-8-Trix 1200mm

<< < (4/9) > >>

gaxx:
Gatti.Gatozza ako te ne mrzi fotni horizontalce da vidimo kako to izgleda.

Gatti.Gatozza:
Evo par fotki elevatora, probao sam i da uslikam tako da se vidi konstrukcija kroz monokot.
U uputstvu piše da se za lepljenje šarki koristi CA. Da li se za ovo preporučuje onaj tečni ili malo gušći?  imam i 5 min dvokomponentni epoxy pa bi mogao i njim da zalepim ako je bolja opcija.

gaxx:
Ostale su mi neke karbonske sipke , sta mislite da li bi bilo pametno da sa njima ucvrstim horizontalac ili postoji neko bolje resenje?
Sto se tice lepka za sarke ja bih se pre odlucio za epoxy.

zajo:
Уопште не изгледа слабаст  mmmm али није лоше да га појачаш чисто ради душевног мира   :big smile Са карбонске 1-1.5мм шипке најбоље чеш ојачати елеватор. једна одозго и једна одоздо. Само направиш мали жлеб у базе и залпиш са епоксид (морачеш да отсечеш веома танка лента монокта).   
Ја не би користио те шарке  http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8417  ови су бољи и епоксид исто.
Поздрав  (pijemo)

Gatti.Gatozza:
zajo, veruj mi da pod rukom deluje jako krhko i mišljenja sam da bi ga prvi jači cim u vazduhu polomio. hteo bi da ga ojačam ovim materijalom koji imam na heliju.  čini mi se da je veoma jak i nesavitljiv a veoma lagan. prvo sam mislio da ojačam akrilnom pločicom koju sam nabavio, ali se ona savija više nego što bi ja to želeo. 
da li neko zna gde u beogradu mogu da nabavim ovaj materijal?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version