RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Domin-8-Trix 1200mm

<< < (2/9) > >>

Gatti.Gatozza:
Sutra detalji o modelu i nova zapažanja drugih kupaca.

Gatti.Gatozza:
.

Gatti.Gatozza:
Evo, par dodatnih informacija. Paket je iz HK-a krenuo 13.03 a juče sam ga pokupio u pošti. Platio sam 600 dinara carinu i 1800 dinara PDV. U paketu su bili i motor i ESC. Avion je bio udobno ušuškan u one naduvane jastuke i nisam primetio da je išta polomljeno. Imam zamerku samo na to što se boja kapotaža ne gađa baš najbolje sa bojom trupa.
Sad, pošto je ovo moj prvi avion ovakve konstrukcije, imam par pitanja vezanih za pripremu.

Na mestu gde krilo treba da dođe na trup, nije isečena folija, kao ni na mestima gde treba da dođu servoi. Da li je bezbedno iseći skalperom ta mesta? Čini mi se da je folija zalepljena na balzu, ali da pitam za svaki slučaj pre nego što krenem da seckam.
Druga stvar koja me buni je sledeća. Znam da nosač motora treba da bude malo kriv u desno i na dole, ali mi se čini da je, kada se gleda od napred, mesto za motor pomereno malo u desno (levo od ose aviona kad se gleda od pozadi). Mislim da se vidi na slikama u prilogu.


zajo:
Стварно супер изгледа  (pijemo)

--- Quote ---Imam zamerku samo na to što se boja kapotaža ne gađa baš najbolje sa bojom trupa.
--- End quote ---
То ретко на кои модел гаџа се. Једно је монокот а друго фарба и зато.

--- Quote ---Na mestu gde krilo treba da dođe na trup, nije isečena folija, kao ni na mestima gde treba da dođu servoi. Da li je bezbedno iseći skalperom ta mesta?
--- End quote ---
Да. Слободно сечкај :big smile непише то у мануел?  Какав је мануел ?

--- Quote ---Druga stvar koja me buni je sledeća. Znam da nosač motora treba da bude malo kriv u desno i na dole, ali mi se čini da je, kada se gleda od napred, mesto za motor pomereno malo u desno (levo od ose aviona kad se gleda od pozadi). Mislim da se vidi na slikama u prilogu.

--- End quote ---
Значи надоле треба да је само за цесне, пајпере и сличне моделе. На Акро као овај- само у десно и добро изгледа на фоткама немаш фрке  ()-()

gaxx:
Evo jednog klipa sa ovim modelom....meni jos nisu poslali , bas su spori ovi iz hobbykinga! :(

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version